Volkswagen Golf
1.4 eHybrid GTE Automaat Climate Control Adaptieve Cruise Control Digitale Cockpit Sfeerverlichting Stuurwielverwarming Navigatie Apple Carplay/Android Stoelverwarming Achteruitkijk camera
Direct kopen, basisprijs: € 23.390,-
Direct kopen, basisprijs
€ 23.390,-
LEASEPRIJS: € 385,51 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 4.678,- |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Volkswagen Golf |
|---|---|
| Uitvoering: | 1.4 eHybrid GTE Automaat Climate Control Adaptieve Cruise Control Digitale Cockpit Sfeerverlichting Stuurwielverwarming Navigatie Apple Carplay/Android Stoelverwarming Achteruitkijk camera |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Euro 6d |
| Bouwjaar: | 27 juni 2021 |
| Carrosserie: | Hatchback |
| BTW / Marge: | Marge |
| Kilometerstand: | 52.192 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Brandstof: | Benzine / Elektrisch |
| Transmissie: | Automaat, 6 versnellingen |
| Kleur: | zwart |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 385,51 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 23.390,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | X-890-FB |
| Motorinhoud: | 1.395 cc |
| Vermogen: | 0 kw / 0 pk |
| Laadvermogen: | 516 kg |
| Gewicht: | 1.524 kg |
| Wielbasis: | 263 cm |
| Breedte: | 179 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 2.040 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 750 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 1.500 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Overige
- achteropkomend verkeer waarschuwing
- airco separaat achter
- Apple Carplay/Android Auto
- Autonomous Emergency Braking
- cruise control adaptief met Stop&Go en stuurhulp
- dodehoek detectie
- electronic climate controle
- file assistent
- full-LED koplampen
- lichtmetalen velgen 17"
- navigatiesysteem full map
- rijstrooksensor met correctie
- uitwijk assistent
- vervolgbotsing preventie
- voorstoelen verwarmd
- aanhanger assistent
- achterbank in delen neerklapbaar
- achteruitrijcamera
- alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- armsteun achter
- armsteun voor
- Assistentie Pakket
- bandenspanningscontrolesysteem
- bestuurdersairbag
- bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- binnenspiegel automatisch dimmend
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- bots waarschuwing systeem
- centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- connected services
- DAB ontvanger
- dimlichten automatisch
- draadloze telefoonlader
- elektrische ramen achter
- elektrische ramen voor
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- extra getint glas
- hill hold functie
- hoofd airbag(s) voor
- hoofdsteunen actief
- keyless entry
- keyless start
- kruisend verkeer detectie
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- lederen stuurwiel
- lendesteunen (verstelbaar)
- mistlampen voor
- multimedia-voorbereiding
- oplaadmogelijkheid
- parkeer assistent
- parkeersensor achter
- parkeersensor voor
- passagiersairbag
- passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- radio
- regensensor
- ruitensproeiers verwarmbaar
- schakelmogelijkheid aan stuurwiel
- sfeerverlichting
- sportonderstel
- sportstoelen
- sportstuur
- spraakbediening
- start/stop systeem
- stuur verstelbaar
- stuurwiel multifunctioneel
- stuurwiel verwarmd
- variabele stuuroverbrenging
- verkeersbord detectie
- vermoeidheids herkenning
- volledig digitaal instrumentenpaneel
- Winter-pakket
- zij airbag(s) voor