Volkswagen Golf
1.2 TSI Comfortline BlueMotion, Airco, Bluetooth, Cruise, Navi, Radio, NAP
Direct kopen, basisprijs: € 6.795,-
Direct kopen, basisprijs
€ 6.795,-
LEASEPRIJS: € 111,99 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 1.359,- |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Volkswagen Golf |
|---|---|
| Uitvoering: | 1.2 TSI Comfortline BlueMotion, Airco, Bluetooth, Cruise, Navi, Radio, NAP |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Euro 5 |
| Bouwjaar: | 16 september 2011 |
| Carrosserie: | Hatchback |
| BTW / Marge: | Marge |
| Kilometerstand: | 124.831 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Aantal sleutels: | 2 |
| Aantal handzenders: | 1 |
| Brandstof: | Benzine |
| Transmissie: | Handgeschakeld, 6 versnellingen |
| Kleur: | zwart |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 111,99 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 6.795,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | 21-SFT-6 |
| Motorinhoud: | 1.198 cc |
| Vermogen: | 77 kw / 105 pk |
| Laadvermogen: | 616 kg |
| Gewicht: | 1.134 kg |
| Wielbasis: | 258 cm |
| Hoogte: | 150 cm |
| Breedte: | 179 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 1.750 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 610 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 1.200 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Infotainment
- Radiovoorbereiding
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- Navigatiesysteem
- Multimedia systeem
- Navigatie
- Stuurwiel multifunctioneel
- Exterieur
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Centrale deurvergrendeling
- Elektronische remkrachtverdeling
- Lichtmetalen velgen
- Lichtmetalen velgen 15"
- Interieur
- Airco met elektronische regeling
- Cruisecontrol
- 12Volt aansluiting
- Airco
- Airco (automatisch)
- Armsteun
- Armsteun voor
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Boordcomputer
- Comfortstoel(en)
- Cruise control
- Elektrische ramen voor
- Lederen stuurwiel
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Stuurbekrachtiging
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Stuur verstelbaar
- Veiligheid
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) knie
- Airbag(s) side voor
- Airbag bestuurder
- Airbag passagier
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Derde remlicht
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Hill hold functie
- Isofix bevestiging voor kinderzitjes
- Overige
- centrale vergrendeling met afstandsbediening
- electronic climate control
- lendesteun(en) verstelbaar
- stuur en versnellingspook (kunst)leder