Volkswagen Golf
1.0 TSI Life ACC / CARPLAY / NAVI / CAMERA
Direct kopen, basisprijs: € 16.750,-
Direct kopen, basisprijs
€ 16.750,-
LEASEPRIJS: € 276,07 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 3.350,- |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Volkswagen Golf |
|---|---|
| Uitvoering: | 1.0 TSI Life ACC / CARPLAY / NAVI / CAMERA |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Euro 6 |
| Bouwjaar: | 14 januari 2022 |
| Carrosserie: | Hatchback |
| BTW / Marge: | Marge |
| Kilometerstand: | 121.943 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Aantal sleutels: | 2 |
| Aantal handzenders: | 2 |
| Brandstof: | Benzine |
| Transmissie: | Handgeschakeld, 6 versnellingen |
| Kleur: | grijs |
| Onderhoudsboekjes: | Ja, aanwezig |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 276,07 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 16.750,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | N-982-TB |
| Motorinhoud: | 999 cc |
| Vermogen: | 82 kw / 112 pk |
| Laadvermogen: | 606 kg |
| Gewicht: | 1.164 kg |
| Wielbasis: | 262 cm |
| Hoogte: | 149 cm |
| Breedte: | 179 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 1.770 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 630 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 1.300 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- LED koplampen
- Lichtmetalen velgen 16"
- Parkeersensor voor en achter
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Buitenspiegels elektrisch verstelbaar
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Bumpers in carrosseriekleur
- Centrale deurvergrendeling
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Dimlichten automatisch
- File assistent
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- Lichtmetalen velgen
- Metaalkleur
- Parkeer assistent
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
- Premium kleur
- Infotainment
- Achteruitrijcamera
- Android auto
- Apple carplay
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- DAB / DAB+ Radio Tuner
- Navigatiesysteem full map
- Navigatiesysteem full map
- Audio installatie
- Carkit
- Multimedia-voorbereiding
- Multimedia systeem
- Navigatie
- Navigatiesysteem
- Navigatievoorbereiding
- Radio
- Radiovoorbereiding
- Stuurwiel multifunctioneel
- Interieur
- Comfortstoel(en)
- Cruise control
- Cruise control adaptief
- Keyless start
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Voorstoelen in hoogte verstelbaar
- 12Volt aansluiting
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Airco
- Airco (automatisch)
- Airco met elektronische regeling
- Airco separaat achter
- Airco separaat achter
- Armsteun
- Armsteun achter
- Armsteun voor
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor
- Hoofdsteunen achter
- Lederen stuurwiel
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Regensensor
- Regensensor
- Stuurbekrachtiging
- Stuur verstelbaar
- Velours bekleding
- Milieu
- Start/stop systeem
- Veiligheid
- Achteruitrijcamera
- Adaptive cruise control
- Autonomous Emergency Braking
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag bestuurder
- Airbag passagier
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Bandenspanningscontrolesysteem
- bots waarschuwing systeem
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Hill hold functie
- Isofix bevestiging voor kinderzitjes
- Verkeersbord detectie
- Verkeersbord detectie
- Vermoeidheids herkenning
- Overige
- Achteropkomend verkeer waarschuwing
- Achteruitrijcamera
- airco automatisch
- Apple Carplay/Android Auto
- Automatische afstandsregeling (Adaptive Cruise Control)
- Bots herkenning systeem
- Draadloze telefoonlader
- full-LED koplampen
- In hoogte verstelbare passagierstoel
- kleur grijs
- Koplampverlichting LED
- Lederen stuurwiel
- Lounge pakket
- Multimedia navigatiepakket
- Rijstrooksensor met correctie
- Telefoonvoorbereiding "Comfort"
- Velgen 'Norfolk', 16 inch lichtmetaal
- Vervolgbotsing preventie
- Aanhanger assistent
- Bluetooth
- centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Connected services
- Dab
- electronic climate control
- electronic climate control
- hoofdsteunen anti-whiplash
- Kruisend verkeer detectie
- lendesteun(en) verstelbaar
- Middenarmsteun
- sfeerverlichting
- stuur leder
- stuur multifunctioneel
- Volledig digitaal instrumentenpaneel