Volkswagen Golf
1.0 TSI 110pk Life Lounge Apple Carplay Android Auto Parkeersensoren Cruise Control DAB Climate Control LED Koplampen Bluetooth Lichtmetalen Velgen
Direct kopen, basisprijs: € 20.890,-
Direct kopen, basisprijs
€ 20.890,-
LEASEPRIJS: € 290,87 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 3.529,67 |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Volkswagen Golf |
|---|---|
| Uitvoering: | 1.0 TSI 110pk Life Lounge Apple Carplay Android Auto Parkeersensoren Cruise Control DAB Climate Control LED Koplampen Bluetooth Lichtmetalen Velgen |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Euro 6d |
| Bouwjaar: | 2 februari 2023 |
| Carrosserie: | Hatchback |
| BTW / Marge: | BTW |
| Kilometerstand: | 49.632 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Brandstof: | Benzine |
| Transmissie: | Handgeschakeld, 6 versnellingen |
| Kleur: | grijs |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 290,87 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 20.890,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | S-219-JB |
| Motorinhoud: | 999 cc |
| Vermogen: | 81 kw / 111 pk |
| Laadvermogen: | 613 kg |
| Gewicht: | 1.157 kg |
| Wielbasis: | 262 cm |
| Breedte: | 179 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 1.770 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 620 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 1.300 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- Velgen 'Ventura', 17 inch lichtmetaal
- centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- dimlichten automatisch
- Koplampverlichting LED
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- regensensor
- Zijruiten achter en achterruit getint, 65% lichtabsorberend
- Infotainment
- Apple Carplay/Android Auto
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- connected services
- DAB ontvanger
- draadloze telefoonlader
- multimedia-voorbereiding
- radio
- volledig digitaal instrumentenpaneel
- Interieur & Comfort
- electronic climate controle
- achterbank in delen neerklapbaar
- Airconditioning automatisch, 3-zone (Climatronic)
- armsteun achter
- bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- binnenspiegel automatisch dimmend
- elektrische ramen achter
- elektrische ramen voor
- In hoogte verstelbare passagierstoel
- keyless start
- Lederen stuurwiel
- lendesteunen (verstelbaar)
- Middenarmsteun voor
- sfeerverlichting
- stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- stuur verstelbaar
- stuurwiel multifunctioneel
- Veiligheid
- aanhanger assistent
- actieve noodgeval assistent
- alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Automatische afstandsregeling (Adaptive Cruise Control)
- Autonomous Emergency Braking
- bandenspanningscontrolesysteem
- bestuurdersairbag
- bots waarschuwing systeem
- centrale airbag voor
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- hill hold functie
- hoofd airbag(s) achter
- hoofd airbag(s) voor
- hoofdsteunen actief
- kruisend verkeer detectie
- parkeersensor achter
- parkeersensor voor
- passagiersairbag
- rijstrooksensor met correctie
- vermoeidheids herkenning
- vervolgbotsing preventie
- zij airbag(s) voor
- Overig
- Lounge pakket
- start/stop systeem