Volkswagen Golf
1.0 eTSI 110pk Active Automaat Panorama dak Navigatie Climate Control Adaptive Cruise Control Virtual Cockpit Stoelverwarming Extra Getint Glas
Direct kopen, basisprijs: € 20.490,-
Direct kopen, basisprijs
€ 20.490,-
LEASEPRIJS: € 282,15 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 3.423,79 |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Volkswagen Golf |
|---|---|
| Uitvoering: | 1.0 eTSI 110pk Active Automaat Panorama dak Navigatie Climate Control Adaptive Cruise Control Virtual Cockpit Stoelverwarming Extra Getint Glas |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Euro 6d |
| Bouwjaar: | 11 mei 2022 |
| Carrosserie: | Hatchback |
| BTW / Marge: | BTW |
| Kilometerstand: | 78.350 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Brandstof: | Benzine |
| Transmissie: | Automaat, 7 versnellingen |
| Kleur: | rood |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 282,15 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 20.490,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | T-758-PJ |
| Motorinhoud: | 999 cc |
| Vermogen: | 90 kw / 123 pk |
| Laadvermogen: | 608 kg |
| Gewicht: | 1.202 kg |
| Wielbasis: | 262 cm |
| Breedte: | 179 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 1.810 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 650 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 1.300 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Overige
- airco (automatisch)
- Apple Carplay/Android Auto
- lichtmetalen velgen 16"
- aanhanger assistent
- achterbank in delen neerklapbaar
- achteropkomend verkeer waarschuwing
- Airco
- alarm klasse 1(startblokkering)
- Ambiente verlichting 30 kleuren
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- armsteun achter
- armsteun voor
- Autonomous Emergency Braking
- bandenspanningscontrolesysteem
- bestuurdersairbag
- bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- binnenspiegel automatisch dimmend
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- bots waarschuwing systeem
- centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- connected services
- cruise control adaptief
- DAB ontvanger
- dimlichten automatisch
- draadloze telefoonlader
- elektrische ramen achter
- elektrische ramen voor
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- extra getint glas
- Extra getint glas
- hill hold functie
- hoofd airbag(s) achter
- hoofd airbag(s) voor
- hoofdsteunen actief
- keyless start
- kruisend verkeer detectie
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- lederen stuurwiel
- LED koplampen
- lendesteunen (verstelbaar)
- multimedia-voorbereiding
- Multimedia navigatiepakket
- Navigatie
- navigatiesysteem full map
- Panoramadak
- parkeersensor achter
- parkeersensor voor
- passagiersairbag
- passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- radio
- regensensor
- rijstrooksensor met correctie
- schakelmogelijkheid aan stuurwiel
- sfeerverlichting
- speciale kleur
- start/stop systeem
- stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- stuur verstelbaar
- stuurwiel multifunctioneel
- verkeersbord detectie
- vermoeidheids herkenning
- vervolgbotsing preventie
- volledig digitaal instrumentenpaneel
- zij airbag(s) voor