Volkswagen Golf Plus
1.4 TSI Highline Automaat Clima Apple CarPlay Cruise control Trekhaak Inruil Mogelijk!
Direct kopen, basisprijs: € 5.940,-
Direct kopen, basisprijs
€ 5.940,-
LEASEPRIJS: € 97,90 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 1.188,- |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Volkswagen Golf Plus |
|---|---|
| Uitvoering: | 1.4 TSI Highline Automaat Clima Apple CarPlay Cruise control Trekhaak Inruil Mogelijk! |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Euro 5 |
| Bouwjaar: | 25 september 2012 |
| Carrosserie: | MPV |
| BTW / Marge: | Marge |
| Kilometerstand: | 196.192 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Aantal sleutels: | 2 |
| Aantal handzenders: | 2 |
| Brandstof: | Benzine |
| Transmissie: | Automaat, 7 versnellingen |
| Kleur: | bruin |
| Onderhoudsboekjes: | Ja, aanwezig |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 97,90 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 5.940,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | RS-126-X |
| Motorinhoud: | 1.390 cc |
| Vermogen: | 90 kw / 123 pk |
| Laadvermogen: | 652 kg |
| Gewicht: | 1.338 kg |
| Wielbasis: | 258 cm |
| Hoogte: | 164 cm |
| Breedte: | 176 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 1.990 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 710 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 1.300 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- Trekhaak
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Buitenspiegels elektrisch verstelbaar
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Getint glas
- Lichtmetalen velgen 16"
- Metaalkleur
- mistlampen voor
- Parkeersensor achter
- Infotainment
- Apple carplay
- Android auto
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- Radio-cd/mp3 speler
- Radio cd speler
- Interieur
- Cruise control
- Voorstoelen verwarmd
- 12Volt aansluiting
- Airco (automatisch)
- Armsteun achter
- Armsteun voor
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Boordcomputer
- Elektrische ramen voor en achter
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Sportstoelen
- Stuurbekrachtiging
- Stuur verstelbaar
- Veiligheid
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag bestuurder
- Airbag passagier
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Hill hold functie
- Isofix bevestiging voor kinderzitjes
- Overige
- 'Climatronic' airconditioning
- 16" lichtmetalen velgen "Atlanta"
- Alcantara/stof "Clark" interieur
- Boordcomputer Plus
- Half alcantara / stof bekleding
- In hoogte verstelbare passagiersstoel
- Middenarmsteun
- Mistlampen
- Multifunktioneel lederen stuurwiel met Tiptronic
- Sportstoelen voor Comfortline
- Verstelbare lendesteunen