Volkswagen Golf Plus
1.2 TSI Highline Aut. Leer Climate PDC Cruise Stoelverwarming LM velgen
Direct kopen, basisprijs: € 7.950,-
Direct kopen, basisprijs
€ 7.950,-
LEASEPRIJS: € 131,03 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 1.590,- |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Volkswagen Golf Plus |
|---|---|
| Uitvoering: | 1.2 TSI Highline Aut. Leer Climate PDC Cruise Stoelverwarming LM velgen |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Euro 5 |
| Bouwjaar: | 8 november 2011 |
| Carrosserie: | MPV |
| BTW / Marge: | |
| Kilometerstand: | 120.367 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Aantal sleutels: | 2 |
| Aantal handzenders: | 2 |
| Brandstof: | Benzine |
| Transmissie: | Automaat, 6 versnellingen |
| Kleur: | zwart |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 131,03 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 7.950,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | -- |
| Motorinhoud: | 1.198 cc |
| Vermogen: | 63 kw / 86 pk |
| Laadvermogen: | 681 kg |
| Gewicht: | 1.299 kg |
| Wielbasis: | 258 cm |
| Hoogte: | 164 cm |
| Breedte: | 176 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 1.980 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 690 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 1.100 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Buitenspiegels met afslagverlichting
- Centrale deurvergrendeling afstandbediend
- Lichtmetalen velgen 16"
- Metaalkleur
- Parkeer assistent
- Parkeersensor voor en achter
- Regensensor en aut. dimm. binnensp.
- Infotainment
- Audio-navigatie full map + hard disk
- AUX interface
- Multimedia-voorbereiding
- Radio-cd/mp3 speler
- Interieur
- Armsteun achter
- Armsteun voor
- Audio en telefoonbediening op het stuurwiel
- Bekerhouders
- Bekleding: Alcantara & Stof
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Boordcomputer
- Cruise control
- Electronic climate control voor
- Elektrische ramen voor en achter
- Lederen bekleding
- Lederen multifunctioneel bedienaar sportstuurwiel
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Sportstoelen
- Veiligheid
- 3-punts-veiligheidsgordel achter midden
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag bestuurder
- Airbag passagier
- Alarmsysteem
- Anti Blokkeer Systeem
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Hill hold functie
- Isofix voor kinderzitjes
- Overige
- airco automatisch
- Half alcantara / stof bekleding
- lendesteun(en) verstelbaar
- Optie: afneembaar trekhaak
- stuur multifunctioneel