Volkswagen Crafter
35 2.0 TDI L3H3 140 PK Automaat / Euro 6 / Trekhaak 3.000 KG / Airco / Cruise Control / CarPlay / PDC / Navigatie / 3-Zits / 69.000 KM !!
Direct kopen, basisprijs: € 28.950,- excl BTW.
Direct kopen, basisprijs
€ 28.950,-
excl BTW.
LEASEPRIJS: € 477,14 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 5.790,- |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Volkswagen Crafter |
|---|---|
| Uitvoering: | 35 2.0 TDI L3H3 140 PK Automaat / Euro 6 / Trekhaak 3.000 KG / Airco / Cruise Control / CarPlay / PDC / Navigatie / 3-Zits / 69.000 KM !! |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Euro 6 |
| Bouwjaar: | 5 oktober 2022 |
| Carrosserie: | Bestelbus |
| Cabine: | Enkele cabine |
| BTW / Marge: | BTW |
| Kilometerstand: | 69.073 km |
| Aantal zitplaatsen: | 3 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Aantal sleutels: | 1 |
| Aantal handzenders: | 1 |
| Brandstof: | Diesel |
| Transmissie: | Automaat, 8 versnellingen |
| Kleur: | grijs |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 477,14 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 28.950,- excl BTW. |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | VRX-50-P |
| Motorinhoud: | 1.968 cc |
| Vermogen: | 104 kw / 142 pk |
| Laadvermogen: | 1.447 kg |
| Gewicht: | 2.053 kg |
| Wielbasis: | 364 cm |
| Hoogte: | 259 cm |
| Breedte: | 204 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 3.500 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 750 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
- Zijschuifdeur rechts
- Buitenspiegels elektrisch verstelbaar
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Dimlichten automatisch
- Dimlichten automatisch en regensensor
- Metaalkleur
- mistlampen voor adaptief
- Parkeer assistent
- Trekhaak
- Verwarmde voorruit
- Warmtewerend glas
- Infotainment
- Navigatiesysteem full map
- Navigatiesysteem full map
- Radio
- Interieur
- Airco
- Cruise control
- 2 zitplaatsen rechtsvoor
- Armsteun voor
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Boordcomputer
- Comfortstoel(en)
- Elektrische ramen voor
- Houten vloer in laadruimte
- Regensensor
- Stuurbekrachtiging
- Stuur verstelbaar
- Tussenschot volledig
- Milieu
- Euro 6
- Start/stop systeem
- Veiligheid
- Airbag bestuurder
- Airbag passagier
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Hill hold functie
- Overige
- Cruise control inclusief snelheidsbegrenzer
- Navigatiesysteem Discover Media
- Bijrijdersbank
- Bluetooth
- centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Comfort Plus bestuurdersstoel
- Dab
- Dab
- Digitale radio ontvangst
- Executive Plus-pakket
- Executive Plus pakket
- lendesteun(en) verstelbaar
- Licht- en regensensor
- Mistlampen voor inclusief bochtverlichting
- ruitensproeiers/wisserbladen verwarmbaar
- Sidebars
- Trekhaak 3000 KG
- unikleur/pastel
- Vervolgbotsing preventie
- Verwarmbare ruitensproeiers voor
- Verwarmbare voorruit