Volkswagen Crafter
35 2.0 TDI L2H2 NIEUW MODEL
Direct kopen, basisprijs: € 28.950,- excl BTW.
Direct kopen, basisprijs
€ 28.950,-
excl BTW.
LEASEPRIJS: € 477,14 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 5.790,- |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Volkswagen Crafter |
|---|---|
| Uitvoering: | 35 2.0 TDI L2H2 NIEUW MODEL |
| ALGEMEEN | |
| Bouwjaar: | 3 december 2024 |
| Carrosserie: | Bestelbus |
| BTW / Marge: | BTW |
| Kilometerstand: | 24.865 km |
| Aantal zitplaatsen: | 3 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Brandstof: | Diesel |
| Transmissie: | Handgeschakeld, 6 versnellingen |
| Kleur: | wit |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 477,14 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 28.950,- excl BTW. |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | V-28-PLK |
| Motorinhoud: | 1.968 cc |
| Vermogen: | 103 kw / 141 pk |
| Laadvermogen: | 1.468 kg |
| Gewicht: | 2.032 kg |
| Wielbasis: | 364 cm |
| Breedte: | 204 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 3.500 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 750 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 3.000 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Overige
- airco
- Comfort bestuurdersstoel
- Cruise control inclusief snelheidsbegrenzer
- lendesteunen (verstelbaar)
- Navigatiesysteem Discover Media met 10" Touch-kleurendisplay
- Parkeersensoren voor en achter
- passagiersstoel
- zijschuifdeur rechts
- Achteruitrijcamera
- alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Apple Carplay/Android Auto
- armsteun voor
- Bandenspanningsensoren
- bestuurdersairbag
- Bijrijdersbank incl. opbergvak
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- boordcomputer
- buitenspiegels elektrisch verstelbaar
- buitenspiegels verwarmbaar
- Candy White unilak
- centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Digitale radio ontvangst
- elektrische ramen voor
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Geen extra kosten
- hill hold functie
- Lane assist rijstrookbewaking
- Licht- en regensensor
- Middelhoog dak (H3)
- Multifunctioneel stuurwiel
- Navigatie- en multimediapakket
- passagiersairbag
- Radio Composition met 10" Touch- kleurendisplay
- Roetfilter
- Rookvrij
- Spraakbediening
- start/stop systeem
- Stoelbekleding kunstleder "Mesh" Palladium-Titaanzwart
- stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- stuur verstelbaar
- Trekhaak met vaste kogel
- tussenschot volledig
- Universele laadvloer
- Verkeerstekenherkenning
- Vermoeidheidsherkenning
- Versterkte vering en demping
- vervolgbotsing preventie
- warmtewerend glas
- zijwind assistent