Volkswagen Caddy
Maxi 1.4 TGI L2H1 Trendline Aut.*Perfect Onderh.*BPM Vrij*Trekhaak/Stoelverw./Climate-Control/Cruise-Control*
Direct kopen, basisprijs: € 14.900,- excl BTW.
Direct kopen, basisprijs
€ 14.900,-
excl BTW.
LEASEPRIJS: € 245,58 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 2.980,- |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Volkswagen Caddy |
|---|---|
| Uitvoering: | Maxi 1.4 TGI L2H1 Trendline Aut.*Perfect Onderh.*BPM Vrij*Trekhaak/Stoelverw./Climate-Control/Cruise-Control* |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Euro 6 |
| Bouwjaar: | 10 juli 2019 |
| Carrosserie: | MPV |
| BTW / Marge: | BTW |
| Kilometerstand: | 65.209 km |
| Aantal zitplaatsen: | 7 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Aantal sleutels: | 2 |
| Aantal handzenders: | 2 |
| Brandstof: | Cryogeen |
| Transmissie: | Automaat, 6 versnellingen |
| Kleur: | wit |
| Onderhoudsboekjes: | Ja, aanwezig |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 245,58 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 14.900,- excl BTW. |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | -- |
| Motorinhoud: | 1.395 cc |
| Vermogen: | 82 kw / 112 pk |
| Laadvermogen: | 0 kg |
| Gewicht: | 1.864 kg |
| Wielbasis: | 301 cm |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- Achterdeuren met ruiten
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Buitenspiegels elektrisch verstelbaar
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Centrale deurvergrendeling
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Elektronisch Sper Differentieel
- Lichtmetalen velgen
- Lichtmetalen velgen
- Mistlampen voor
- mistlampen voor
- Parkeersensor achter
- Trekhaak
- Trekhaak
- Warmtewerend glas
- Zijschuifdeur rechts
- Infotainment
- Audio installatie
- Audio installatie
- Audioinstallatie met cd-speler
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- Carkit
- MP3 aansluiting
- Multimedia systeem
- Radio cd speler
- Stuurwiel multifunctioneel
- Interieur
- 12Volt aansluiting
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Airco
- Airco (automatisch)
- Armsteun voor
- Bagagedek
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Boordcomputer
- Cruise control
- Cruisecontrol
- Elektrische ramen voor
- Lederen stuurwiel
- Lederen versnellingspook
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Regensensor
- Standkachel
- Standkachel
- Stuurbekrachtiging
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Stuur verstelbaar
- Voorstoelen in hoogte verstelbaar
- Voorstoelen verwarmd
- Voorstoelen verwarmd
- Milieu
- Start/stop systeem
- Veiligheid
- Airbag(s) gordijn
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag(s) window
- Airbag bestuurder
- Airbag passagier
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Anti doorSlip Regeling
- Autonomous Emergency Braking
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Derde remlicht
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Hill hold functie
- Vermoeidheids herkenning
- Overige
- Bluetooth
- centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Niet in gerookt
- Reservewiel
- Ruimtebesparend reservewiel
- stuur en versnellingspook (kunst)leder
- stuur leder en multifunctioneel
- Winter-pakket