Volkswagen Caddy
Cargo 2.0 TDI Sport (SCHERM, BLACK PACK, PARKEERSENSOREN, LM VELGEN, CRUISE, LANE ASSIST, NIEUWSTAAT)
Direct kopen, basisprijs: € 21.945,- excl BTW.
Direct kopen, basisprijs
€ 21.945,-
excl BTW.
LEASEPRIJS: € 361,69 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 4.389,- |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Volkswagen Caddy |
|---|---|
| Uitvoering: | Cargo 2.0 TDI Sport (SCHERM, BLACK PACK, PARKEERSENSOREN, LM VELGEN, CRUISE, LANE ASSIST, NIEUWSTAAT) |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Euro 6 |
| Bouwjaar: | 4 april 2024 |
| Carrosserie: | Bestelauto |
| BTW / Marge: | BTW |
| Kilometerstand: | 32.047 km |
| Aantal zitplaatsen: | 2 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Aantal sleutels: | 2 |
| Aantal handzenders: | 2 |
| Brandstof: | Diesel |
| Transmissie: | Handgeschakeld, 6 versnellingen |
| Kleur: | zwart |
| Onderhoudsboekjes: | Ja, aanwezig |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 361,69 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 21.945,- excl BTW. |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | V-88-DVD |
| Motorinhoud: | 1.968 cc |
| Vermogen: | 55 kw / 75 pk |
| Laadvermogen: | 810 kg |
| Gewicht: | 1.410 kg |
| Wielbasis: | 276 cm |
| Hoogte: | 186 cm |
| Breedte: | 186 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 2.220 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 740 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- Buitenspiegels elektrisch verstelbaar
- Bumpers in carrosseriekleur
- Parkeersensor achter
- Speciale kleur
- Warmtewerende voorruit
- Zijschuifdeur rechts
- Infotainment
- Multimedia-voorbereiding
- Radio
- Spraakbediening
- Interieur
- Airco
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Boordcomputer
- Climate Control
- Cruise control
- Cruisecontrol
- Elektrische ramen voor
- Sportstoelen
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Stuur verstelbaar
- Tussenschot volledig
- Milieu
- Start/stop systeem
- Veiligheid
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag bestuurder
- Airbag passagier
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Autonomous Emergency Braking
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Parkeersensoren achter
- Vermoeidheids herkenning
- Overige
- 19" LM-velgen
- Aansluiting USB
- ABS
- achterdeuren zonder ruit
- Achterklep
- Afstandsbediening Centrale Deurvergrendeling
- Airbag(s)
- Airbag(s) front
- Airbag(s) front + zij
- Airbag(s) front + zij + overige
- Airconditioning
- Audio
- Audiobediening op het stuurwiel
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Bluetooth
- Bluetooth streaming
- Bumpers in carrosseriekleur
- Centrale deurvergrendeling
- centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Dagrijverlichting
- Handsfree bluetooth
- Laadruimte met deuren
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- LM-velgen
- Metallic Lak
- Mistlampen
- Multifunctioneel stuur
- multimedia scherm middel
- Navigatie
- Navigatie klein beeldscherm
- Radio
- Rijstrooksensor met correctie
- Schuifdeur rechts
- Spraakbediening
- Stuurkolom in hoogte en diepte verstelbaar
- Stuurkolom in hoogte verstelbaar
- stuur multifunctioneel
- Touchscreen
- Vervolgbotsing preventie
- Zijwandbekleding laadruimte