Volkswagen Caddy
Cargo 2.0 TDI DSG 75 Edition Camera LED 19inch Vooruitverw
Direct kopen, basisprijs: € 25.900,- excl BTW.
Direct kopen, basisprijs
€ 25.900,-
excl BTW.
LEASEPRIJS: € 426,87 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 5.180,- |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Volkswagen Caddy |
|---|---|
| Uitvoering: | Cargo 2.0 TDI DSG 75 Edition Camera LED 19inch Vooruitverw |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Euro 6 |
| Bouwjaar: | 23 september 2022 |
| Carrosserie: | Bestelauto |
| BTW / Marge: | BTW |
| Kilometerstand: | 89.631 km |
| Aantal zitplaatsen: | 2 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Brandstof: | Diesel |
| Transmissie: | Automaat, 7 versnellingen |
| Kleur: | zwart |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 426,87 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 25.900,- excl BTW. |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | VRV-33-H |
| Motorinhoud: | 1.968 cc |
| Vermogen: | 90 kw / 123 pk |
| Laadvermogen: | 805 kg |
| Gewicht: | 1.445 kg |
| Wielbasis: | 276 cm |
| Hoogte: | 186 cm |
| Breedte: | 186 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 2.250 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 750 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- LED koplampen
- LED koplampen
- Lichtmetalen velgen 19 inch
- Trekhaak
- Verwarmde voorruit
- Achterdeuren met ruiten
- Achterruitverwarming
- Buitenspiegels elektrisch verstelbaar
- Bumpers in carrosseriekleur
- LED achterlichten
- Metaalkleur
- Metaalkleur parelmoer
- mistlampen voor adaptief
- mistlampen voor adaptief
- Schuifdeur rechts
- Warmtewerende voorruit
- Zijschuifdeur rechts
- Infotainment
- Multimedia-voorbereiding
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatie
- Navigatiesysteem
- Radio
- Radio
- Stuurwiel multifunctioneel
- Stuurwiel multifunctioneel
- Stuurwiel multifunctioneel
- Interieur
- Betimmering laadruimte
- Airco
- Airco
- Armsteun voor
- Armsteun voor
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Boordcomputer
- Boordcomputer
- Climatic
- Cruise control
- Cruise control
- DSG automaat
- Keyless start
- Kunstlederen bekleding
- Lederen stuurwiel
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Stuur verstelbaar
- Tussenschot volledig
- Milieu
- Start/stop systeem
- Veiligheid
- Achteruitrijcamera
- Airbag bestuurder
- Airbag passagier
- Alarmsysteem
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Autonomous Emergency Braking
- Autonomous Emergency Braking
- bots waarschuwing systeem
- bots waarschuwing systeem
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- uitwijk assistent
- uitwijk assistent
- Vermoeidheids herkenning
- Overige
- Apple Carplay/Android Auto
- Apple Carplay/Android Auto
- Assistentie Pakket
- Bluetooth
- Bluetooth
- centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Comfort-pakket
- Connected services
- Dab
- LED-lichtpakket
- LED mistlampen
- LED mistlampen
- Multimedia-pakket
- schakelpaddles
- stuur leder
- stuur multifunctioneel
- stuur multifunctioneel
- stuur multifunctioneel
- Vervolgbotsing preventie
- Volledig digitaal instrumentenpaneel
- Zijwandbekleding laadruimte