Volkswagen Caddy
Bestel 2.0 TDI L1H1 BMT
Direct kopen, basisprijs: € 10.500,- excl BTW.
Direct kopen, basisprijs
€ 10.500,-
excl BTW.
LEASEPRIJS: € 173,06 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 2.100,- |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Volkswagen Caddy |
|---|---|
| Uitvoering: | Bestel 2.0 TDI L1H1 BMT |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Euro 6 |
| Bouwjaar: | 8 december 2017 |
| Carrosserie: | Bestelbus |
| BTW / Marge: | BTW |
| Kilometerstand: | 150.914 km |
| Aantal zitplaatsen: | 2 |
| Aantal deuren: | 4 |
| Brandstof: | Diesel |
| Transmissie: | Handgeschakeld, 5 versnellingen |
| Kleur: | geel |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 173,06 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 10.500,- excl BTW. |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | V-131-KG |
| Motorinhoud: | 1.968 cc |
| Vermogen: | 55 kw / 75 pk |
| Laadvermogen: | 758 kg |
| Gewicht: | 1.369 kg |
| Wielbasis: | 268 cm |
| Breedte: | 179 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 2.127 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 680 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 1.400 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Comfort
- Boordcomputer
- Cruise control
- Airconditioning
- Elek. bedienbare ramen
- Elek. verstelbare spiegels
- Exterieur
- Achterdeuren met ruiten
- Achterruitverwarming
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Bumpers in carrosseriekleur
- Centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Parkeersensor achter
- Sportvelgen
- Warmtewerend glas
- Zijschuifdeur rechts
- lichtmetalen velgen
- Interieur
- Airco
- Elektrische ramen voor
- Stuurbekrachtiging
- Tussenschot volledig
- Milieu
- Start/stop systeem
- Veiligheid
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Hill hold functie
- Airbags
- Alarm
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Overige
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Bestuurdersairbag
- Brake Assist System
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Hoofd airbag(s) voor
- Passagiersairbag
- Zij airbag(s) voor
- ASR