Volkswagen Caddy
Bestel 1.6 TDI L2H1 Maxi Comfortline
Direct kopen, basisprijs: € 9.500,- excl BTW.
Direct kopen, basisprijs
€ 9.500,-
excl BTW.
LEASEPRIJS: € 156,58 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 1.900,- |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Volkswagen Caddy |
|---|---|
| Uitvoering: | Bestel 1.6 TDI L2H1 Maxi Comfortline |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Euro 5 |
| Bouwjaar: | 7 april 2017 |
| Carrosserie: | Bestelbus |
| BTW / Marge: | BTW |
| Kilometerstand: | 110.666 km |
| Aantal zitplaatsen: | 2 |
| Aantal deuren: | 4 |
| Brandstof: | Diesel |
| Transmissie: | Handgeschakeld |
| Kleur: | wit |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 156,58 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 9.500,- excl BTW. |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | V-322-DH |
| Motorinhoud: | 1.598 cc |
| Vermogen: | 55 kw / 75 pk |
| Laadvermogen: | 776 kg |
| Gewicht: | 1.460 kg |
| Wielbasis: | 301 cm |
| Breedte: | 179 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 2.236 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 740 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 1.400 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Comfort
- Boordcomputer
- Cruise control
- Regensensor
- Airconditioning
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. bedienbare ramen
- Elek. verstelbare spiegels
- Exterieur
- Achterdeuren met ruiten
- Achterruitverwarming
- Achterruitwisser
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Dimlichten automatisch
- Mistlampen voor adaptief
- Parkeersensor achter
- Verwarmde voorruit
- Zijschuifdeur rechts
- Infotainment
- Multimedia-voorbereiding
- Radio
- Interieur
- Airco
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Comfortstoel(en)
- Elektrische ramen voor
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Veiligheid
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Hill hold functie
- Airbags
- Alarm
- Mistlampen
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Overige
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Bestuurdersairbag
- Bluetooth
- Brake Assist System
- Elektronisch Sper Differentieel
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Hoofd airbag(s) voor
- Passagiersairbag
- Zij airbag(s) voor
- ASR