Volkswagen Caddy
2.0 L1 H1 Trendline DSG-Automaat Airco
Direct kopen, basisprijs: € 12.950,- excl BTW.
Direct kopen, basisprijs
€ 12.950,-
excl BTW.
LEASEPRIJS: € 213,44 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 2.590,- |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Volkswagen Caddy |
|---|---|
| Uitvoering: | 2.0 L1 H1 Trendline DSG-Automaat Airco |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Euro 6 |
| Bouwjaar: | 31 januari 2019 |
| Carrosserie: | Bestelbus |
| Cabine: | Enkele cabine |
| BTW / Marge: | BTW |
| Kilometerstand: | 194.180 km |
| Aantal zitplaatsen: | 2 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Aantal sleutels: | 2 |
| Aantal handzenders: | 2 |
| Brandstof: | Diesel |
| Transmissie: | Automaat, 6 versnellingen |
| Kleur: | wit |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 213,44 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 12.950,- excl BTW. |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | VZN-33-K |
| Motorinhoud: | 1.968 cc |
| Vermogen: | 110 kw / 150 pk |
| Laadvermogen: | 500 kg |
| Gewicht: | 1.403 kg |
| Wielbasis: | 268 cm |
| Hoogte: | 186 cm |
| Breedte: | 179 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 1.903 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 700 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 1.500 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- Achterdeuren met ruiten
- Achterklep
- Achterruitverwarming
- Achterruitwisser
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Bumpers in carrosseriekleur
- Dimlichten automatisch
- Elektronisch Sper Differentieel
- Lichtmetalen velgen 16"
- mistlampen voor adaptief
- Parkeer assistent
- Parkeersensor achter
- Verwarmde voorruit
- Warmtewerend glas
- Zijschuifdeur rechts
- Infotainment
- Multimedia-voorbereiding
- Radio
- Radio-cd/mp3 speler
- Interieur
- Airco
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Boordcomputer
- Comfortstoel(en)
- Cruise control
- Elektrische ramen voor
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Regensensor
- Stuurbekrachtiging
- Tussenschot volledig
- Milieu
- Start/stop systeem
- Veiligheid
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag bestuurder
- Airbag passagier
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Brake Assist System
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Hill hold functie
- Vermoeidheids herkenning
- Overige
- 0E1 Wielbasis 2682 mm
- 0ES Transmissie 6 versnellingen - Dubbelkoppeltransmissie DSG
- 0J2 Laadvermogen Standard
- 1G8 Bandenreparatieset (Tire Mobility Set)
- 1MM Stuur (3 Spaken)
- 1N3 Stuurbekrachtiging elektronisch gestuurd (Stuurbekrachtigings-tronic)
- 1T9 Verbandtrommel en Gevarendriehoek
- 1X0 Aandrijvingstype: Frontaandrijving
- 2V1 Interieur filter Stof- en pollenfilter
- 3. Remlicht
- 3CF Laadruimtescheidingswand hoog, zonder Raam
- 3L1 Stoel voor links hoogteverstelbaar
- 3M2 Vrachtwagenregistratie
- 3QN Veiligheidsgordels voor met Gordelspanner, hoogteverstelbaar
- 3RB Achterklep
- 3S6 Dakreling/imperiaal Voorbereiding
- 3SB Stoel voor rechts
- 4B1 Zijbeschermingslijsten
- 4GF Voorruit Composietglas getint
- 4I2 Centrale vergrendeling met Afstandsbediening
- 4R4 Raamopener elektrisch voor
- 4UF Airbag Bestuurderskant
- 4UF Airbag Passagierszijde
- 4X3 Zij-airbag voor met Hoofdairbag-unit
- 4Z3 Handschoenenvak afsluitbaar en verlicht
- 5AD Vloerbekleding voor (Tapijt)
- 5CG Dakbekleding Comfort voor
- 5R2 Schuifdeur rechts
- 5RH Buitenspiegel convex, rechts
- 5SI Buitenspiegel asferisch, links
- 6FU Buitenspiegel gespoten
- 6FU Portiergrepen buiten Wagenkleur
- 6KD Grille zwart met Chroomlijst onder
- 6XE Buitenspiegel electr. inklapbaar
- 6XE Buitenspiegel elektr. verstel- en verwarmbaar
- 7AA Wegrijblokkering (elektronisch)
- 7L6 Start-/stopsysteem
- 7L6 Uitrustingspakket: BlueMotion Technology
- 7MM Emissie-arm volgens emissienorm Euro 6
- 7P5 Lendensteun Stoel voor links
- 7UP Audio-navigatiesysteem Discover Media (Bluetooth, Touchscreen-kleurendisplay, SD-kaart-interface)
- 7X1 Rijassistent-systeem Parkeerhulp achter
- 7X5 Rijassistent-systeem Parkeerstuurassistent (Park Assist)
- 8QJ Radiosleutel (2) neerklapbaar
- 8T6 Cruisecontrolsysteem (Cruisecontrol)
- 8WD Mistlamp
- 9JC Rokerpakket
- 9MG Binnenverlichting in Bestuurdercabine: LED
- 9P3 Waarschuwingssysteem voor Veiligheidsgordels voor
- A9L Carrosserie/opbouw: Gesloten bestelwagen
- Aandrijfslipregeling (ASR)
- Aflevering gebruikte en nieuwe bedrijfswagens
- Antiblokkeersysteem (ABS)
- BlueMotion Technology
- Bluetooth
- C5N Stalen velgen 6x16
- centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Dagrijlicht
- Elektron. differentieelblokkering (EDS)
- Elektron. stabiliteitsprogramma (ESP)
- EX5 Parkeer-pakket achter
- EZ5 Parkeer-pakket
- EZ7 Rijassistent-systeem actieve Parkeerhulp
- EZ8 Parkeerhulp (Ultrasoon)
- KH6 Airconditioning
- lendesteun(en) verstelbaar
- Motor-sleepkoppelregelaar (MSR)
- Motor 2,0 L - 110 kW TDI
- N2K Stoelbekleding/kussens: Stof
- PL5 Uitrustingspakket: Licht + zicht
- QL3 Warmtewerend glas groen getint
- QN4 Schuiflade / Opbergvak onder Stoelen voor
- Remassistent
- Rijassistent-systeem Multi-collision remsysteem (Multi Collision Brake)
- Roetdeeltjesfilter
- ruitensproeiers/wisserbladen verwarmbaar
- SCR-systeem (AdBlue-technologie)
- Stuurkolom (Stuur) mechan. verstelbaar, Hoogte-/lengteverstelling
- stuur leder en multifunctioneel
- UG4 Rijassistent-systeem Hill-Assist
- Vervolgbotsing preventie
- Z7K Trendline
- ZA0 Optiek-pakket
- ZAA Buitenspiegel, Uitvoering: Personenvoertuig