Volkswagen Caddy
1.6 TDI Maxi Economy Airco Cruise Trekhaak PDC Navigatie Lichtmetaal Goed Onderhouden! Inruil Mogelijk!
Direct kopen, basisprijs: € 5.940,- excl BTW.
Direct kopen, basisprijs
€ 5.940,-
excl BTW.
LEASEPRIJS: € 97,90 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 1.188,- |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Volkswagen Caddy |
|---|---|
| Uitvoering: | 1.6 TDI Maxi Economy Airco Cruise Trekhaak PDC Navigatie Lichtmetaal Goed Onderhouden! Inruil Mogelijk! |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Euro 5 |
| Bouwjaar: | 3 januari 2014 |
| Carrosserie: | Bestelauto |
| Cabine: | Enkele cabine |
| BTW / Marge: | BTW |
| Kilometerstand: | 239.746 km |
| Aantal zitplaatsen: | 2 |
| Aantal deuren: | 4 |
| Aantal sleutels: | 1 |
| Aantal handzenders: | 1 |
| Brandstof: | Diesel |
| Transmissie: | Handgeschakeld, 5 versnellingen |
| Kleur: | zilver |
| Onderhoudsboekjes: | Ja, aanwezig |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 97,90 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 5.940,- excl BTW. |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | VG-293-N |
| Motorinhoud: | 1.598 cc |
| Vermogen: | 75 kw / 103 pk |
| Laadvermogen: | 770 kg |
| Gewicht: | 1.468 kg |
| Wielbasis: | 301 cm |
| Hoogte: | 187 cm |
| Breedte: | 179 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 2.238 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 740 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Parkeersensor achter
- Trekhaak
- Zijschuifdeur rechts
- Achterklep met ruit
- Achterruitverwarming
- Achterruitwisser
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Mistlampen voor
- Warmtewerend glas
- Infotainment
- Navigatiesysteem
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- Radiovoorbereiding
- Stuurwiel multifunctioneel
- Interieur
- Airco
- Cruise control
- 12Volt aansluiting
- Boordcomputer
- Buitentemperatuurmeter
- Elektrische ramen voor
- Elektrische ramen voor
- Voorstoelen in hoogte verstelbaar
- Veiligheid
- Airbag bestuurder
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Overige
- Elektrisch-pakket