Volkswagen Caddy
1.6 TDI 75pk - Airco - Cruise - Trekhaak
Direct kopen, basisprijs: € 8.900,- excl BTW.
Direct kopen, basisprijs
€ 8.900,-
excl BTW.
LEASEPRIJS: € 146,69 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 1.780,- |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Volkswagen Caddy |
|---|---|
| Uitvoering: | 1.6 TDI 75pk - Airco - Cruise - Trekhaak |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Euro 5 |
| Bouwjaar: | 27 oktober 2016 |
| Carrosserie: | Bestelauto |
| Cabine: | Enkele cabine |
| BTW / Marge: | BTW |
| Kilometerstand: | 65.242 km |
| Aantal zitplaatsen: | 2 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Aantal sleutels: | 1 |
| Aantal handzenders: | 1 |
| Brandstof: | Diesel |
| Transmissie: | Handgeschakeld, 5 versnellingen |
| Kleur: | wit |
| Onderhoudsboekjes: | Ja, aanwezig |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 146,69 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 8.900,- excl BTW. |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | VZ-141-V |
| Motorinhoud: | 1.598 cc |
| Vermogen: | 55 kw / 75 pk |
| Laadvermogen: | 751 kg |
| Gewicht: | 1.384 kg |
| Wielbasis: | 268 cm |
| Hoogte: | 186 cm |
| Breedte: | 179 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 2.135 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 690 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- Achterdeuren
- Achterdeuren met ruiten
- Achterruitverwarming
- Achterruitwisser
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Buitenspiegels elektrisch verstelbaar
- Centrale deurvergrendeling
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Elektronisch Sper Differentieel
- Zijschuifdeur rechts
- Infotainment
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- Carkit
- MP3 aansluiting
- Multimedia-voorbereiding
- Multimedia systeem
- Radio
- Radio-cd/mp3 speler
- Radio cd speler
- Interieur
- 12Volt aansluiting
- Airco
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Boordcomputer
- Elektrische ramen voor
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Stuurbekrachtiging
- Stuur verstelbaar
- Veiligheid
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag bestuurder
- Airbag passagier
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Anti doorSlip Regeling
- Brake Assist System
- Derde remlicht
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Overige
- Bluetooth
- centrale vergrendeling met afstandsbediening
- NETTO PRIJS
- Onderhouds + km historie aanwezig
- PRIJS EXCLUSIEF BTW / NETTO PRIJS