Toyota Yaris
1.5 Hybrid Trend 2e Eigenaar,Navi,Camera,Clima,Cruise,5 Deurs,Lm velgen,102pk,N.A.P,Apk tot 10-2026
Direct kopen, basisprijs: € 9.743,-
Direct kopen, basisprijs
€ 9.743,-
LEASEPRIJS: € 160,58 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 1.948,60 |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Toyota Yaris |
|---|---|
| Uitvoering: | 1.5 Hybrid Trend 2e Eigenaar,Navi,Camera,Clima,Cruise,5 Deurs,Lm velgen,102pk,N.A.P,Apk tot 10-2026 |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Euro 6 |
| Bouwjaar: | 27 juni 2016 |
| Carrosserie: | Hatchback |
| BTW / Marge: | Marge |
| Kilometerstand: | 195.197 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Brandstof: | Benzine / Elektrisch |
| Transmissie: | Automaat |
| Kleur: | wit |
| Onderhoudsboekjes: | Ja, aanwezig |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 160,58 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 9.743,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | JT-278-D |
| Motorinhoud: | 1.497 cc |
| Vermogen: | 0 kw / 0 pk |
| Laadvermogen: | 505 kg |
| Gewicht: | 1.060 kg |
| Wielbasis: | 251 cm |
| Breedte: | 170 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 1.565 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- lichtmetalen velgen 15"
- buitenspiegels elektrisch verstelbaar
- buitenspiegels in carrosseriekleur
- buitenspiegels verwarmbaar
- centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- mistlampen voor
- regensensor
- Infotainment
- navigatiesysteem
- audio installatie
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- boordcomputer
- multimedia-voorbereiding
- Interieur & Comfort
- achterbank in delen neerklapbaar
- achteruitrijcamera
- bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- cruise control
- electronic climate controle
- elektrische ramen voor
- lederen stuurwiel
- lederen versnellingspook
- stuurbekrachtiging
- stuur verstelbaar
- stuurwiel multifunctioneel
- Veiligheid
- alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Autonomous Emergency Braking
- bandenspanningscontrolesysteem
- bestuurdersairbag
- Brake Assist System
- elektronische remkrachtverdeling
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- grootlichtassistent
- hill hold functie
- hoofd airbag(s) achter
- hoofd airbag(s) voor
- knie airbag(s)
- passagiersairbag
- rijstrooksensor
- zij airbag(s) voor
- Overig
- 2 Sleutels
- 2e Eigenaar
- 5 Deurs
- 74kw-102pk
- Achteruitrijcamera
- Apple Carplay/Android Auto
- Automaat
- Carplay
- Climate control
- Cruise control
- Dealer onderhouden
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor
- Geldige APK
- Lichtmetalen velgen
- N.A.P.
- Navigatie
- Nederlandse Auto
- Onderhoudsboekjes
- sportonderstel
- start/stop systeem