Toyota RAV4
2.5 Hybrid Energy ✅NETTE AUTO!
Direct kopen, basisprijs: € 16.700,-
Direct kopen, basisprijs
€ 16.700,-
LEASEPRIJS: € 275,24 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 3.340,- |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Toyota RAV4 |
|---|---|
| Uitvoering: | 2.5 Hybrid Energy ✅NETTE AUTO! |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Euro 6 |
| Bouwjaar: | 12 juli 2018 |
| Carrosserie: | SUV |
| BTW / Marge: | Marge |
| Kilometerstand: | 224.936 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Aantal sleutels: | 2 |
| Brandstof: | Benzine / Elektrisch |
| Transmissie: | Automaat |
| Kleur: | grijs |
| Onderhoudsboekjes: | Ja, aanwezig |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 275,24 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 16.700,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | TD-640-N |
| Motorinhoud: | 2.494 cc |
| Vermogen: | 114 kw / 156 pk |
| Laadvermogen: | 605 kg |
| Gewicht: | 1.600 kg |
| Wielbasis: | 266 cm |
| Hoogte: | 171 cm |
| Breedte: | 185 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 2.205 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 750 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 800 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- Lichtmetalen velgen 17"
- Parkeersensor voor en achter
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Dimlichten automatisch
- Elektrisch bedienbare achterklep
- Elektronische remkrachtverdeling
- Grootlichtassistent
- Keyless entry
- LED dagrijverlichting
- mistlampen voor
- Infotainment
- Navigatiesysteem full map
- Audio installatie
- Multimedia-voorbereiding
- Spraakbediening
- Interieur
- Cruise control adaptief
- Keyless start
- 12Volt aansluiting
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Armsteun voor
- Bagage-scheidingsnet
- Bagagedek
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Elektrische ramen voor en achter
- Regensensor
- Stuurbekrachtiging
- Stuur verstelbaar
- Milieu
- Start/stop systeem
- Veiligheid
- Autonomous Emergency Braking
- ABS
- Achteruitrijcamera
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) knie
- Airbag(s) side voor
- Airbag bestuurder
- Airbag passagier
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Brake Assist System
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Hill hold functie
- Rijstrooksensor
- Verkeersbord detectie
- Overige
- 2 sleutels aanwezig
- Auto is in nette staat
- Boekjes aanwezig
- Bots herkenning systeem
- Dab
- Deze motor is voorzien van een distributieketting.
- electronic climate control
- Origineel Nederlandse auto
- Aanhanger assistent
- Bluetooth
- stuur en versnellingspook (kunst)leder
- stuur multifunctioneel