Toyota RAV4
2.0 Dynamic Limited 4WD Cruise control Climate Camera Trekaahk NL Auto
Direct kopen, basisprijs: € 16.940,-
Direct kopen, basisprijs
€ 16.940,-
LEASEPRIJS: € 279,20 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 3.388,- |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Toyota RAV4 |
|---|---|
| Uitvoering: | 2.0 Dynamic Limited 4WD Cruise control Climate Camera Trekaahk NL Auto |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Euro 5 |
| Bouwjaar: | 21 maart 2014 |
| Carrosserie: | SUV |
| BTW / Marge: | Marge |
| Kilometerstand: | 126.150 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Aantal sleutels: | 2 |
| Aantal handzenders: | 2 |
| Brandstof: | Benzine |
| Transmissie: | Automaat |
| Kleur: | zwart |
| Onderhoudsboekjes: | Ja, aanwezig |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 279,20 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 16.940,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | 2-TKX-44 |
| Motorinhoud: | 1.987 cc |
| Vermogen: | 111 kw / 151 pk |
| Laadvermogen: | 615 kg |
| Gewicht: | 1.495 kg |
| Wielbasis: | 266 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 2.110 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 750 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 1.500 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Comfort
- Cruise control
- Regensensor
- Airconditioning
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Climate Control
- Elek. bedienbare ramen
- Elek. verstelbare spiegels
- Exterieur
- 18 inch lichtmetalen velgen
- Achterruitwisser
- Achteruitrijcamera
- Buitenspiegel rechts
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Centrale vergrendeling
- Centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Dakrails
- Dimlichten automatisch
- Extra getint glas achter
- Getint glas
- Koplampreiniging
- LED dagrijverlichting
- Lichtmetalen velgen 18"
- Metaalkleur
- Mistlampen voor
- Park Distance Control
- Sportvelgen
- Trekhaak
- Trekhaak met afneembare kogel
- lichtmetalen velgen
- zonwerend glas
- Infotainment
- Autotelefoon voorbereiding
- Multimedia-voorbereiding
- Radio-CD/MP3 speler
- Radio CD speler
- Stuur multifunctioneel
- Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Airco
- Airconditioning
- Armsteun voor
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Cruise control
- Electronic climate control
- Elektrische ramen voor
- Elektrische ramen voor en achter
- Groot multimedia scherm
- Lichtsensor
- Middenarmsteun voor
- Stuurbekrachtiging
- Stuur en versnellingspook (kunst)leder
- Multimedia
- Radio/CD-speler
- Veiligheid
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Isofix bevestiging voor kinderzitjes
- Airbags
- Alarm
- Mistlampen
- Startonderbreker
- Overige
- 5 persoons
- Anti Blokkeer Systeem
- Bestuurdersairbag
- Climate control
- Elektronische remkrachtverdeling
- Hoofd airbag(s) achter
- Hoofd airbag(s) voor
- Knie airbag(s)
- Lichtmetalen velgen
- Passagiersairbag
- Zij airbag(s) voor