Toyota ProAce
Worker 2.0 D-4D Cool Comfort Long
Direct kopen, basisprijs: € 17.949,- excl BTW.
Direct kopen, basisprijs
€ 17.949,-
excl BTW.
LEASEPRIJS: € 295,83 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 3.589,80 |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Toyota ProAce |
|---|---|
| Uitvoering: | Worker 2.0 D-4D Cool Comfort Long |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Euro 6 |
| Bouwjaar: | 31 augustus 2021 |
| Carrosserie: | Bestelbus |
| BTW / Marge: | BTW |
| Kilometerstand: | 79.870 km |
| Aantal zitplaatsen: | 3 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Brandstof: | Diesel |
| Transmissie: | Handgeschakeld |
| Kleur: | anders |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 295,83 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 17.949,- excl BTW. |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | VLK-33-P |
| Motorinhoud: | 1.997 cc |
| Vermogen: | 90 kw / 123 pk |
| Laadvermogen: | 1.440 kg |
| Gewicht: | 1.660 kg |
| Wielbasis: | 328 cm |
| Breedte: | 192 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 3.100 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 750 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 2.500 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Comfort
- Cruise control
- Airconditioning
- Elek. bedienbare ramen
- Elek. verstelbare spiegels
- In hoogte verstelbaar stuur
- Exterieur
- 2 sits bank voorin
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Trekhaak
- Zijschuifdeur rechts
- Infotainment
- Multimedia-voorbereiding
- Interieur
- 2 zitplaatsen rechtsvoor
- Airco
- Armsteun voor
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Bestuurders stoel met armleuning
- Cruise control
- Dubbele airbags
- Elektrische ramen voor
- Lendesteun(en) verstelbaar
- Middenarmsteun voor
- Stuurbekrachtiging
- Stuur verstelbaar
- Tussenschot volledig
- Zijwandbekleding laadruimte
- verstelbare stuurkolom
- Veiligheid
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Hill hold functie
- Airbags
- Alarm
- Startonderbreker
- Overige
- 6 versnellingen
- Afwerkvloer laadruimte met antislip
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Bekleding half leder/half stof
- Bestuurdersairbag
- Bluetooth
- Brake Assist System
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Lat-om-lat betimmering laadruimte
- Lat om lat betimmering laadruimte
- Passagiersairbag
- Radio usb met stuurbediening
- ASR