Toyota ProAce
Worker 2.0 D 123pk Automaat Euro 6 - L3 Lang - Airco - Cruise
Direct kopen, basisprijs: € 16.400,- excl BTW.
Direct kopen, basisprijs
€ 16.400,-
excl BTW.
LEASEPRIJS: € 270,30 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 3.280,- |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Toyota ProAce |
|---|---|
| Uitvoering: | Worker 2.0 D 123pk Automaat Euro 6 - L3 Lang - Airco - Cruise |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Euro 6 |
| Bouwjaar: | 17 juni 2021 |
| Carrosserie: | Bestelauto |
| Cabine: | Enkele cabine |
| BTW / Marge: | BTW |
| Kilometerstand: | 151.913 km |
| Aantal zitplaatsen: | 3 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Aantal sleutels: | 2 |
| Aantal handzenders: | 1 |
| Brandstof: | Diesel |
| Transmissie: | Automaat, 8 versnellingen |
| Kleur: | wit |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 270,30 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 16.400,- excl BTW. |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | VKG-05-N |
| Motorinhoud: | 1.997 cc |
| Vermogen: | 90 kw / 123 pk |
| Laadvermogen: | 1.355 kg |
| Gewicht: | 1.745 kg |
| Wielbasis: | 328 cm |
| Hoogte: | 195 cm |
| Breedte: | 192 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 3.100 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 750 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- Achterdeuren
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Buitenspiegels elektrisch verstelbaar
- Bumpers in carrosseriekleur
- Centrale deurvergrendeling
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Chroom delen exterieur
- Dimlichten automatisch
- Keyless entry
- Mistlampen voor
- mistlampen voor
- Parkeer assistent
- Parkeersensor achter
- Zijschuifdeur rechts
- Infotainment
- Audio installatie
- Audio installatie
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- Carkit
- MP3 aansluiting
- Multimedia-voorbereiding
- Multimedia systeem
- Navigatie
- Navigatiesysteem
- Navigatiesysteem full map
- Radio cd speler
- Stuurwiel multifunctioneel
- Interieur
- 2 zitplaatsen rechtsvoor
- 12Volt aansluiting
- Airco
- Armsteun
- Armsteun voor
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Bijrijdersbank
- Cruise control
- Cruisecontrol
- Elektrische ramen voor
- passagiersstoel
- Regensensor
- Stuurbekrachtiging
- Stuur verstelbaar
- Tussenschot volledig
- Veiligheid
- Airbag bestuurder
- Airbag passagier
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Anti doorSlip Regeling
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Brake Assist System
- Derde remlicht
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Hill hold functie
- Parkeer sensoren achter
- Overige
- 2e sleutel
- airco automatisch
- Apple Carplay/Android Auto
- Bluetooth
- Dab
- lendesteun(en) verstelbaar
- Onderhouds + km historie aanwezig
- PRIJS EXCLUSIEF BTW / NETTO PRIJS
- Schakelmogelijkheid aan stuurwiel
- Service onderhouds + km historie aanwezig
- stuur leder
- stuur multifunctioneel