Toyota ProAce
CITY Electric Live 50 kWh 3 zitplaatsen
Direct kopen, basisprijs: € 20.995,- excl BTW.
Direct kopen, basisprijs
€ 20.995,-
excl BTW.
LEASEPRIJS: € 346,03 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 4.199,- |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Toyota ProAce |
|---|---|
| Uitvoering: | CITY Electric Live 50 kWh 3 zitplaatsen |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Zero Emission |
| Bouwjaar: | 11 september 2025 |
| Carrosserie: | Bestelbus |
| BTW / Marge: | BTW |
| Kilometerstand: | 3.751 km |
| Aantal zitplaatsen: | 3 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Aantal sleutels: | 2 |
| Aantal handzenders: | 2 |
| Brandstof: | Elektrisch |
| Transmissie: | Automaat |
| Kleur: | wit |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 346,03 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 20.995,- excl BTW. |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | V-64-NJK |
| Vermogen: | 0 kw / 0 pk |
| Laadvermogen: | 784 kg |
| Gewicht: | 1.666 kg |
| Wielbasis: | 279 cm |
| Hoogte: | 180 cm |
| Breedte: | 185 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 2.450 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Comfort
- Cruise control
- Regensensor
- Airconditioning
- Elek. bedienbare ramen
- Elek. verstelbare spiegels
- In hoogte verstelbaar stuur
- Exterieur
- Buitenspiegel rechts
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Dimlichten automatisch
- Kleur wit
- Led dag rij verlichting
- Mistlampen in de voorbumper
- Mistlampen voor
- Parkeersensor achter
- Zijschuifdeur rechts
- Infotainment
- DAB
- Multimedia-voorbereiding
- Radio
- Stuur multifunctioneel
- Interieur
- 2 zitplaatsen rechtsvoor
- Airco
- Armsteun voor
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Elektrische ramen voor
- Lendesteun(en) verstelbaar
- Multi functionele passagiers bank
- Passagiersstoel
- Stuurbekrachtiging
- Stuur verstelbaar
- Tussenschot met ruit
- Tussenschot volledig
- Zijwandbekleding laadruimte
- verstelbare stuurkolom
- Veiligheid
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Hill hold functie
- Airbags
- Alarm
- Mistlampen
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Overige
- 1e Eigenaar
- 2 persoons bank rechts
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Apple Carplay/Android Auto
- Bestuurdersairbag
- Bluetooth
- Brake Assist System
- BTW AUTO!
- Centrale airbag voor
- Direct rijden
- Elektronische remkrachtverdeling
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Houtenvloer in laadruimte
- NATIONALE AUTOPAS, KM GEGARANDEERD!
- Oplaadmogelijkheid
- Passagiersairbag
- Tenaamstelling
- Zij airbag(s) voor
- ASR