Toyota Hilux
2.4 D-4D-F Double Cab Professional
Direct kopen, basisprijs: € 23.950,- excl BTW.
Direct kopen, basisprijs
€ 23.950,-
excl BTW.
LEASEPRIJS: € 394,74 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 4.790,- |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Toyota Hilux |
|---|---|
| Uitvoering: | 2.4 D-4D-F Double Cab Professional |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Euro 6 |
| Bouwjaar: | 2 april 2020 |
| Carrosserie: | Pick-Up |
| Cabine: | Enkele cabine |
| BTW / Marge: | BTW |
| Kilometerstand: | 232.407 km |
| Aantal zitplaatsen: | 2 |
| Aantal deuren: | 4 |
| Aantal sleutels: | 3 |
| Aantal handzenders: | 2 |
| Brandstof: | Diesel |
| Transmissie: | Automaat, 6 versnellingen |
| Kleur: | wit |
| Onderhoudsboekjes: | Ja, aanwezig |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 394,74 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 23.950,- excl BTW. |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | VFG-40-N |
| Motorinhoud: | 2.393 cc |
| Vermogen: | 110 kw / 150 pk |
| Laadvermogen: | 1.140 kg |
| Gewicht: | 2.070 kg |
| Wielbasis: | 308 cm |
| Hoogte: | 191 cm |
| Breedte: | 186 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 3.210 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 750 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- Gesloten auto
- Wit
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Buitenspiegels elektrisch verstelbaar
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Bumpers in carrosseriekleur
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Chroom delen exterieur
- Dimlichten automatisch
- Elektronische remkrachtverdeling
- Getint glas
- koplampreiniging
- LED dagrijverlichting
- Lichtmetalen velgen
- Lichtmetalen velgen 17"
- Mistlampen voor
- mistlampen voor
- Sperdifferentieel
- Treeplanken
- Infotainment
- Apple carplay
- Audio installatie
- Multimedia-voorbereiding
- Radio-cd/mp3 speler
- Stuurwiel multifunctioneel
- Interieur
- Airco
- Armsteun
- Armsteun voor
- Cruise control
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor
- Lederen versnellingspook
- Stuurbekrachtiging
- Stuur verstelbaar
- Voorstoelen in hoogte verstelbaar
- Milieu
- Emissieklasse :Euro 6
- Diesel
- Start/stop systeem
- Veiligheid
- Achteruitrijcamera
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) knie
- Airbag(s) side voor
- Airbag bestuurder
- Airbag passagier
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Autonomous Emergency Braking
- Brake Assist System
- Camera /Achteruitrijcamera
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Hill hold functie
- Rijstrooksensor
- Verkeersbord detectie
- Overige
- electronic climate control
- Prijs is exclusief BTW
- Van 1e Eigenaar
- Aanhanger assistent
- Afdaal assistent
- Bluetooth
- centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Dab
- Dealeronderhouden
- extra getint glas achter
- hoofdsteunen anti-whiplash
- stuur leder
- stuur multifunctioneel