Toyota Corolla Touring Sports
Automaat Hybrid 140 Active Navigatie Apple Carplay/Android Auto Climate Control Cruise Control Adaptive 17"Lichtmetalen velgen Camera
Direct kopen, basisprijs: € 27.440,-
Direct kopen, basisprijs
€ 27.440,-
LEASEPRIJS: € 376,28 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 4.566,09 |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Toyota Corolla Touring Sports |
|---|---|
| Uitvoering: | Automaat Hybrid 140 Active Navigatie Apple Carplay/Android Auto Climate Control Cruise Control Adaptive 17"Lichtmetalen velgen Camera |
| ALGEMEEN | |
| Bouwjaar: | 28 februari 2025 |
| Carrosserie: | Stationwagon |
| BTW / Marge: | BTW |
| Kilometerstand: | 31.040 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Brandstof: | Benzine / Elektrisch |
| Transmissie: | Automaat |
| Kleur: | grijs |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 376,28 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 27.440,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | KDJ-74-G |
| Motorinhoud: | 1.798 cc |
| Vermogen: | 0 kw / 0 pk |
| Laadvermogen: | 510 kg |
| Gewicht: | 1.375 kg |
| Wielbasis: | 270 cm |
| Breedte: | 179 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 1.885 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 450 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 750 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Overige
- airco (automatisch)
- alternatieve metaalkleur
- Apple Carplay/Android Auto
- lichtmetalen velgen 16"
- navigatiesysteem full map
- achterbank in delen neerklapbaar
- achteropkomend verkeer waarschuwing
- achterruitverwarming
- achteruitrijcamera
- alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- armsteun achter
- armsteun voor
- audio installatie
- automatische snelheids begrenzing
- Autonomous Emergency Braking
- bandenspanningscontrolesysteem
- bestuurdersairbag
- bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- bots waarschuwing systeem
- Brake Assist System
- buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- buitenspiegels in carrosseriekleur
- buitentemperatuurmeter
- bumpers in carrosseriekleur
- connected services
- cruise control adaptief met Stop&Go
- DAB ontvanger
- dakrails
- dimlichten automatisch
- elektrische ramen voor en achter
- elektronische remkrachtverdeling
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- grootlichtassistent
- hill hold functie
- hoofd airbag(s) achter
- hoofd airbag(s) voor
- hoofdsteunen actief
- interieur voorverwarmingsinstallatie
- keyless entry
- keyless start
- knie airbag(s)
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- lederen stuurwiel en versnellingspook
- LED koplampen
- mistlampen voor
- multimedia-voorbereiding
- multimedia scherm middel
- passagiersairbag
- passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- rijstrooksensor met correctie
- spraakbediening
- stuurbekrachtiging
- stuur verstelbaar
- stuurwiel multifunctioneel
- verkeersbord detectie
- vermoeidheids herkenning
- volledig digitaal instrumentenpaneel groot
- zij airbag(s) voor