Toyota Corolla Touring Sports
1.8 Hybrid Navi Camera Climate Cruise Afneembaar trekhaak LM velgen
Direct kopen, basisprijs: € 17.950,-
Direct kopen, basisprijs
€ 17.950,-
LEASEPRIJS: € 295,85 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 3.590,- |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Toyota Corolla Touring Sports |
|---|---|
| Uitvoering: | 1.8 Hybrid Navi Camera Climate Cruise Afneembaar trekhaak LM velgen |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Euro 6 |
| Bouwjaar: | 21 februari 2020 |
| Carrosserie: | Stationwagon |
| BTW / Marge: | Marge |
| Kilometerstand: | 123.967 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Aantal sleutels: | 2 |
| Aantal handzenders: | 2 |
| Brandstof: | Benzine / Elektrisch |
| Transmissie: | Automaat, 8 versnellingen |
| Kleur: | blauw |
| Onderhoudsboekjes: | Ja, aanwezig |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 295,85 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 17.950,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | -- |
| Motorinhoud: | 1.798 cc |
| Vermogen: | 72 kw / 98 pk |
| Laadvermogen: | 570 kg |
| Gewicht: | 1.265 kg |
| Wielbasis: | 270 cm |
| Hoogte: | 144 cm |
| Breedte: | 181 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 1.835 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 450 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 750 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- Blanke sierlijsten rondom de ramen
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Buitenspiegels met afslagverlichting
- Dakrails
- Dimlichten automatisch
- Elektronische remkrachtverdeling
- Extra getint glas achter
- Grootlichtassistent
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- LED koplampen
- Lichtmetalen velgen
- Lichtmetalen velgen 16"
- Privacybeglazing zij- en achterruit
- Infotainment
- Audio installatie
- AUX interface
- Multimedia-voorbereiding
- Spraakbediening
- USB-C-interface achter
- USB-C-interface voor
- Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Airco (automatisch)
- Armsteun achter
- Armsteun voor
- Audio en telefoonbediening op het stuurwiel
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Buitentemperatuurmeter
- Cruise control
- Electronic Climate Control
- Elektrische ramen voor en achter
- Keyless entry
- Lederen multifunctioneel bedienaar sportstuurwiel
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Stoelverwarming
- Stuurbekrachtiging
- Stuur verstelbaar
- Veiligheid
- Achteruitrijcamera
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) knie
- Airbag(s) side voor
- Airbag bestuurder
- Airbag passagier
- Alarmsysteem
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Autonomous Emergency Braking
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Bijrijders airbag is uit te schakelen
- Brake Assist System
- Dode hoek assistent
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Isofix bevestiging voor kinderzitjes
- Verkeersbord detectie
- Vermoeidheids herkenning
- Overige
- 12V-aansluiting
- Achteropkomend verkeer waarschuwing
- Afneembare trekhaak
- Apple Carplay/Android Auto
- Bluetooth
- Centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Connected services
- Dab
- Keyless Go
- Rijstrooksensor met correctie
- stuur multifunctioneel