Toyota C-HR
1.8 Hybrid Dynamic. DAB, Keyless, JBL, Camera
Direct kopen, basisprijs: € 15.445,-
Direct kopen, basisprijs
€ 15.445,-
LEASEPRIJS: € 254,56 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 3.089,- |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Toyota C-HR |
|---|---|
| Uitvoering: | 1.8 Hybrid Dynamic. DAB, Keyless, JBL, Camera |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Euro 6 |
| Bouwjaar: | 23 oktober 2018 |
| Carrosserie: | SUV |
| BTW / Marge: | Marge |
| Kilometerstand: | 156.937 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Aantal sleutels: | 2 |
| Aantal handzenders: | 2 |
| Brandstof: | Benzine / Elektrisch |
| Transmissie: | Automaat |
| Kleur: | grijs |
| Onderhoudsboekjes: | Ja, aanwezig |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 254,56 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 15.445,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | TS-527-D |
| Motorinhoud: | 1.798 cc |
| Vermogen: | 0 kw / 0 pk |
| Laadvermogen: | 465 kg |
| Gewicht: | 1.395 kg |
| Wielbasis: | 264 cm |
| Hoogte: | 1.555 cm |
| Breedte: | 180 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 1.860 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 725 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 725 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Comfort
- Regensensor
- Adaptieve Cruise Control
- Airconditioning
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. bedienbare ramen
- Elek. verstelbare spiegels
- In hoogte verstelbaar stuur
- Exterieur
- Achterruitwisser
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Dimlichten automatisch
- Extra getint glas achter
- Keyless entry
- LED dagrijverlichting
- Lichtmetalen velgen 18"
- Metaalkleur
- Mistlampen voor
- Park Distance Control
- Sportvelgen
- lichtmetalen velgen
- Infotainment
- Audio installatie
- DAB
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatiesysteem
- Navigatiesysteem full map
- Stuur multifunctioneel
- Touchscreen bediening
- Verkeersborden detectie
- Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Airco automatisch
- Armsteun voor
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Centrale deurvergrendeling (afst.bed)
- Cruise control adaptief
- Elektrische ramen voor en achter
- Lendesteun(en) verstelbaar
- Middenarmsteun voor
- Night pakket
- Stuurbekrachtiging
- Stuur leder
- Stuur verstelbaar
- Stuurwielverstelling (hoogte en diepte)
- Voorstoelen verwarmd
- verstelbare stuurkolom
- Milieu
- Hybride techniek
- Veiligheid
- 4 seizoen banden
- Achteruitrijcamera
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Hill hold functie
- Isofix bevestiging voor kinderzitjes
- Rijstrooksensor
- Verkeersbord detectie
- Airbags
- Alarm
- Mistlampen
- Startonderbreker
- Overige
- Achteruitrijcamera
- Adaptieve cruisecontrol
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Audio- Aux aansluiting
- Audio- bluetooth streaming
- Audio- media-in aansluiting
- Audio- stuurbediening
- Audio- USB aansluiting
- Audiosysteem JBL
- Automatische airco ECC
- Automatisch inparkeren
- Autonomous Emergency Braking
- Bestuurdersairbag
- BLIS systeem
- Bluetooth
- Bluetooth telefoon
- Bots waarschuwing systeem
- Brake Assist System
- Buitenspiegels elektr.inklapbaar
- Camera achter
- Chroompakket
- Dagrijverlichting Led
- Dealer onderhouden
- Dimmende binnenspiegel
- Distance alert
- Donkere ramen achter
- Drive Select systeem (instelbare motor/onderstel eigenschappen)
- EcoDrive systeem
- Elektr. pakket
- Elektronische remkrachtverdeling
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Facelift model
- Front assist
- Full Led koplampen
- Full Led verlichting pakket
- Hill start assist
- Hoofd airbag(s) achter
- Hoofd airbag(s) voor
- Hoogglans interieurafwerking
- Info- display in tellerklok
- Isofix
- Keyless entry & go
- Keyless start
- Knie airbag(s)
- Lane assist
- Led achterlampen
- Leder stuurwiel met functietoetsen
- Led koplampen
- Licht & zichtpakket
- Lichtsensor
- LM velgen 18 inch
- Multimediasysteem
- Navigatiesysteem met kleurenscherm
- Parkeersensoren voor en achter
- Passagiersairbag
- Radio DAB+
- Regensensor
- Stoelverwarming
- Subwoofer(s) geintegreerd
- Voorstoelen met hoogte verstelling
- Xenon verlichting
- Zij airbag(s) voor
- ASR