Toyota Aygo
X 1.0 VVT-i S-CVT Automaat Trend Navigatie Apple Carplay/Android Auto Climate Control Cruise Control Adaptive 17" Lichtmetalen velgen Camera
Direct kopen, basisprijs: € 20.390,-
Direct kopen, basisprijs
€ 20.390,-
LEASEPRIJS: € 282,04 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 3.422,54 |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Toyota Aygo |
|---|---|
| Uitvoering: | X 1.0 VVT-i S-CVT Automaat Trend Navigatie Apple Carplay/Android Auto Climate Control Cruise Control Adaptive 17" Lichtmetalen velgen Camera |
| ALGEMEEN | |
| Bouwjaar: | 10 maart 2025 |
| Carrosserie: | Hatchback |
| BTW / Marge: | BTW |
| Kilometerstand: | 18.982 km |
| Aantal zitplaatsen: | 4 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Brandstof: | Benzine |
| Transmissie: | Automaat |
| Kleur: | blauw |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 282,04 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 20.390,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | KDB-82-R |
| Motorinhoud: | 998 cc |
| Vermogen: | 53 kw / 73 pk |
| Laadvermogen: | 415 kg |
| Gewicht: | 945 kg |
| Wielbasis: | 243 cm |
| Breedte: | 174 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 1.360 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Overige
- Apple Carplay/Android Auto
- navigatiesysteem full map
- stof/kunstlederen bekleding
- two-tone (metaal) kleur
- achterbank in delen neerklapbaar
- achteropkomend verkeer waarschuwing
- achterruitverwarming
- achteruitrijcamera
- airco (automatisch)
- alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- automatische snelheids begrenzing
- Autonomous Emergency Braking
- bandenspanningscontrolesysteem
- bestuurdersairbag
- bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- Brake Assist System
- buitenspiegels elektrisch verstelbaar
- buitenspiegels in andere kleur
- buitenspiegels verwarmbaar
- centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- connected services
- cruise control adaptief
- DAB ontvanger
- dimlichten automatisch
- draadloze telefoonlader
- elektrische ramen voor
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- extra getint glas
- grootlichtassistent
- hemelbekleding donker
- hill hold functie
- hoofd airbag(s) achter
- hoofd airbag(s) voor
- hoofdsteunen voor en achter
- LED dagrijverlichting
- lederen stuurwiel
- lederen versnellingspook
- LED koplampen
- Lichtmetalen Velgen
- mistlampen voor
- multimedia-voorbereiding
- multimedia scherm middel
- Navigatie
- parkeersensor achter
- parkeersensor voor
- passagiersairbag
- radio
- regensensor
- rijstrooksensor met correctie
- schakelmogelijkheid aan stuurwiel
- sfeerverlichting
- start/stop systeem
- stuurbekrachtiging
- verkeersbord detectie
- zij airbag(s) voor