Toyota Auris
Touring Sports 1.8 Hybrid Dynamic ✅ Navi ✅ Camera ✅ Clima
Direct kopen, basisprijs: € 17.440,-
Direct kopen, basisprijs
€ 17.440,-
LEASEPRIJS: € 287,44 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 3.488,- |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Toyota Auris |
|---|---|
| Uitvoering: | Touring Sports 1.8 Hybrid Dynamic ✅ Navi ✅ Camera ✅ Clima |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Euro 6 |
| Bouwjaar: | 2 februari 2017 |
| Carrosserie: | Stationwagon |
| BTW / Marge: | Marge |
| Kilometerstand: | 99.138 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Aantal sleutels: | 2 |
| Aantal handzenders: | 2 |
| Brandstof: | Benzine / Elektrisch |
| Transmissie: | Automaat |
| Kleur: | grijs |
| Onderhoudsboekjes: | Ja, aanwezig |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 287,44 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 17.440,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | H-870-XF |
| Motorinhoud: | 1.798 cc |
| Vermogen: | 0 kw / 0 pk |
| Laadvermogen: | 505 kg |
| Gewicht: | 1.310 kg |
| Wielbasis: | 260 cm |
| Breedte: | 176 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 1.815 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- extra getint glas
- keyless entry
- lichtmetalen velgen 16"
- Metallic lak
- buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- bumpers in carrosseriekleur
- chroom delen exterieur
- dakrails
- dimlichten automatisch
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- mistlampen voor
- regensensor
- Infotainment
- DAB ontvanger
- navigatiesysteem full map
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- multimedia-voorbereiding
- radio-CD/MP3 speler
- Interieur & Comfort
- achteruitrijcamera
- cruise control
- electronic climate controle
- achterbank in delen neerklapbaar
- armsteun achter
- armsteun voor
- bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- binnenspiegel automatisch dimmend
- elektrische ramen achter
- elektrische ramen voor
- lederen stuurwiel
- passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- sportstoelen
- stuurwiel multifunctioneel
- Veiligheid
- alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- bandenspanningscontrolesysteem
- bestuurdersairbag
- bots herkenning en activatie
- elektronische remkrachtverdeling
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- grootlichtassistent
- hill hold functie
- hoofd airbag(s) achter
- hoofd airbag(s) voor
- knie airbag(s)
- passagiersairbag
- rijstrooksensor
- verkeersbord detectie
- zij airbag(s) voor
- Overige
- Instructieboekjes aanwezig
- Onderhoudsboekje (fysiek)
- RDW-leges
- Rookvrij
- Thuiskomer
- Volledige onderhoudshistorie beschikbaar