Tesla Model Y
Performance Long Range AWD 75 kWh Climate control Adaptieve cruise control Achteruitrijcamera Panoramadak Keyless Stuurverwarming Stoelverwarming LED Navigatie Parkeersensoren
Direct kopen, basisprijs: € 37.850,-
Direct kopen, basisprijs
€ 37.850,-
LEASEPRIJS: € 515,56 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 6.256,20 |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Tesla Model Y |
|---|---|
| Uitvoering: | Performance Long Range AWD 75 kWh Climate control Adaptieve cruise control Achteruitrijcamera Panoramadak Keyless Stuurverwarming Stoelverwarming LED Navigatie Parkeersensoren |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Zero Emission |
| Bouwjaar: | 16 februari 2023 |
| Carrosserie: | SUV |
| BTW / Marge: | BTW |
| Kilometerstand: | 59.176 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Brandstof: | Elektrisch |
| Transmissie: | Automaat |
| Kleur: | zwart |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 515,56 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 37.850,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | M8-33-52 |
| Vermogen: | 0 kw / 0 pk |
| Laadvermogen: | 0 kg |
| Gewicht: | 2.072 kg |
| Wielbasis: | 289 cm |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Overige
- achterbank verwarmd
- Achterbank Verwarming
- Achteruitrij camera
- Dodehoek Assistent
- electronic climate controle
- keyless entry
- keyless start
- LED mistlampen
- lichtmetalen velgen 21"
- navigatiesysteem full map
- panoramadak
- Parkeer sensoren
- Stuurverwarming
- voorstoelen verwarmd
- alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- audio installatie premium
- Autonomous Emergency Braking
- Basic Autopilot
- bestuurdersairbag
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- buitenspiegel(s) automatisch dimmend
- buitenspiegels elektr. met geheugen
- buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- buitenspiegels verwarmbaar
- connected services
- cruise control adaptief met Stop&Go
- dodehoek detectie
- elektrisch verstelbare stoel(en) met geheugen
- elektrisch verstelbare stuurkolom met geheugen
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- hoofd airbag(s) achter
- hoofd airbag(s) voor
- houtafwerking interieur
- kleur zwart
- multimedia-voorbereiding
- oplaadmogelijkheid
- passagiersairbag
- spraakbediening
- zij airbag(s) voor