Tesla Model Y
LONG RANGE DUAL AWD 75 kWh AUTOPILOT NAVI LEER PANO SOh 95,5%
Direct kopen, basisprijs: € 37.950,-
Direct kopen, basisprijs
€ 37.950,-
LEASEPRIJS: € 516,92 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 6.272,73 |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Tesla Model Y |
|---|---|
| Uitvoering: | LONG RANGE DUAL AWD 75 kWh AUTOPILOT NAVI LEER PANO SOh 95,5% |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Zero Emission |
| Bouwjaar: | 22 september 2023 |
| Carrosserie: | SUV |
| BTW / Marge: | BTW |
| Kilometerstand: | 26.474 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Aantal sleutels: | 2 |
| Aantal handzenders: | 2 |
| Brandstof: | Elektrisch |
| Transmissie: | Automaat |
| Kleur: | rood |
| Onderhoudsboekjes: | Ja, aanwezig |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 516,92 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 37.950,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | JXP-90-N |
| Vermogen: | 0 kw / 0 pk |
| Laadvermogen: | 560 kg |
| Gewicht: | 1.972 kg |
| Wielbasis: | 289 cm |
| Hoogte: | 162 cm |
| Breedte: | 192 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 2.532 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 750 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 1.600 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- Buitenspiegel(s) automatisch dimmend
- Buitenspiegels elektr. met geheugen
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Keyless entry
- Lichtmetalen velgen 21"
- Metaal-/micakleur
- Panoramadak
- Infotainment
- Audio installatie premium
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatiesysteem full map
- Spraakbediening
- zelfstandige rijstrookwissel
- zelfstandige rijstrookwissel
- Interieur
- Achterbank verwarmd
- Elektrisch verstelbare stoel(en) met geheugen
- Houtafwerking interieur
- Keyless start
- Voorstoelen verwarmd
- Veiligheid
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag bestuurder
- Airbag passagier
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Autonomous Emergency Braking
- Dodehoek detector
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Overige
- Autonome parkeerfunctie
- Autonome parkeerfunctie
- Autopilot
- Autopilot
- Bluetooth
- Connected services
- electronic climate control
- Full Self-Driving Capability
- LED mistlampen
- Oplaadmogelijkheid
- stuurkolom elektrisch verstelbaar met geheugen