Tesla Model X
Long Range SOH 88% / FSD / TREKHAAK / CCS
Direct kopen, basisprijs: € 31.900,-
Direct kopen, basisprijs
€ 31.900,-
LEASEPRIJS: € 434,52 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 5.272,73 |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Tesla Model X |
|---|---|
| Uitvoering: | Long Range SOH 88% / FSD / TREKHAAK / CCS |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Zero Emission |
| Bouwjaar: | 10 december 2020 |
| Carrosserie: | SUV |
| BTW / Marge: | BTW |
| Kilometerstand: | 203.853 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Brandstof: | Elektrisch |
| Transmissie: | Automaat |
| Kleur: | wit |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 434,52 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 31.900,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | K-230-GD |
| Vermogen: | 0 kw / 0 pk |
| Laadvermogen: | 635 kg |
| Gewicht: | 2.405 kg |
| Wielbasis: | 297 cm |
| Hoogte: | 168 cm |
| Breedte: | 200 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 3.040 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 750 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 2.250 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- CCS snelladen mogelijk
- Full LED verlichting
- LED koplampen
- Lichtmetalen velgen 20"
- Panoramadak
- Parkeer assistent
- Parkeersensor voor en achter
- Trekhaak afneembaar
- Achterspoiler
- Buitenspiegel(s) automatisch dimmend
- Buitenspiegels elektr. met geheugen
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Buitenspiegels elektrisch verstelbaar
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Bumpers in carrosseriekleur
- CCS adapter (voor laden bij CCS-only laadstations)
- Centrale deurvergrendeling
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Dimlichten automatisch
- Elektrisch bedienbare achterklep
- Getint glas
- Keyless entry
- Koplampen adaptief
- LED achterlichten
- Lichtmetalen velgen
- Metaalkleur
- Panoramische voorruit
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
- Trekhaak
- Infotainment
- Achteruitrijcamera
- DAB / DAB+ Radio Tuner
- Navigatiesysteem full map
- Audio installatie
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- Carkit
- Multimedia-voorbereiding
- Multimedia systeem
- Navigatie
- Navigatiesysteem
- Radiovoorbereiding
- Stuurwiel multifunctioneel
- Subwoofer
- zelfstandige rijstrookwissel
- zelfstandige rijstrookwissel
- Interieur
- Achterstoelen verwarmd
- Cruise control
- Elektrisch verstelbare stoel(en) met geheugen
- Lederen bekleding
- Luxe lederen bekleding
- Voorstoelen verwarmd
- Zonnedak
- 12Volt aansluiting
- Airco
- Airco (automatisch)
- Airco met elektronische regeling
- Armsteun
- Armsteun voor
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Boordcomputer
- Elektrische ramen voor en achter
- Elektrisch verstelb. bestuurdersstoel met geheugen
- Elektrisch verstelbare bestuurdersstoel
- Elektrisch verstelbare voorstoel(en)
- Hoofdsteunen achter
- Keyless start
- Lederen stuurwiel
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Regensensor
- Stuurbekrachtiging
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Stuur verstelbaar
- Stuurwiel verwarmd
- Voorstoelen in hoogte verstelbaar
- Zwarte hemelbekleding
- Veiligheid
- 4x4 (vierwielaandrijving)
- Achteruitrijcamera
- Adaptive cruise control
- Alarmsysteem
- Dodehoek detector
- 4X4 aandrijving
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) knie
- Airbag(s) side achter
- Airbag(s) side voor
- Airbag bestuurder
- Airbag passagier
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Hill hold functie
- Isofix bevestiging voor kinderzitjes
- Rijstrooksensor
- Verkeersbord detectie
- Overige
- Autopilot
- Autopilot
- Bluetooth
- Cruise control adaptief met stop&go en stuurhulp
- electronic climate control
- Full Self-Driving Capability
- Luchtvering
- ruitensproeiers/wisserbladen verwarmbaar
- stuur verwarmd
- Autonome parkeerfunctie
- Autonome parkeerfunctie
- Draadloze telefoonlader
- LED mistlampen
- Oplaadmogelijkheid
- stuurkolom elektrisch verstelbaar
- stuur leder
- stuur multifunctioneel
- WiFi