Tesla Model 3
RWD 60 kWh Full Self Driving 3 - Warmtepomp - Leder - Pano - 856km!!
Direct kopen, basisprijs: € 33.750,-
Direct kopen, basisprijs
€ 33.750,-
LEASEPRIJS: € 459,72 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 5.578,51 |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Tesla Model 3 |
|---|---|
| Uitvoering: | RWD 60 kWh Full Self Driving 3 - Warmtepomp - Leder - Pano - 856km!! |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Zero Emission |
| Bouwjaar: | 21 december 2022 |
| Carrosserie: | Hatchback |
| BTW / Marge: | BTW |
| Kilometerstand: | 856 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Aantal sleutels: | 2 |
| Brandstof: | Elektrisch |
| Transmissie: | Automaat |
| Kleur: | zwart |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 459,72 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 33.750,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | -- |
| Vermogen: | 0 kw / 0 pk |
| Laadvermogen: | 0 kg |
| Gewicht: | 1.672 kg |
| Wielbasis: | 288 cm |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- Achterklep automatisch te openen
- Buitenspiegel(s) automatisch dimmend
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Buitenspiegels elektrisch verstelbaar
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Bumper in carosseriekleur
- Dimlichten automatisch
- Getint glas
- Keyless entry
- LED koplampen
- Lichtmetalen velgen 18"
- Panoramadak
- Infotainment
- Android auto
- Apple carplay
- Audio installatie
- Bluetooth connective
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatiesysteem full map
- Spraakbediening
- zelfstandige rijstrookwissel
- zelfstandige rijstrookwissel
- Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Armsteun
- Bekerhouders
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Boordcomputer
- Cruise control adaptief met stop&go
- Cruise control adaptief met stop&go
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor
- Elektrisch verstelbare bestuurdersstoel
- Elektrisch verstelbare passagiersstoel
- Hoofdsteunen achter
- Interieurdelen leder
- Interieurinrichting: Houtaccent
- Keyless start
- Lederen bekleding
- Lederen stuur met multi-functie
- Regensensor
- Stoelverwarming
- Stoelverwarming achter
- Stuurbekrachtiging
- Stuurverwarming
- Voorstoelen verwarmd
- Veiligheid
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag bestuurder
- Airbag passagier
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Autonomous Emergency Braking
- Derde remlicht
- Dodehoek detector
- Isofix bevestiging voor kinderzitjes
- Verkeersbord detectie
- Verkeersbord detectie
- Overige
- Alcantara interieurdelen
- Autonome parkeerfunctie
- Autonome parkeerfunctie
- buitensp.elektr.verst -verwarmb-inklap.+dim.
- Connected services
- Draadloze telefoonlader
- Full Self-Driving Capability
- interieurklimaat vooraf instelbaar
- LED mistlampen
- multimedia scherm groot
- Oplaadmogelijkheid
- sfeerverlichting
- stuurkolom elektrisch verstelbaar
- Vloermatten velours
- Warmtepomp
- WiFi