Suzuki Swift
1.2 Exclusive
Direct kopen, basisprijs: € 4.950,-
Direct kopen, basisprijs
€ 4.950,-
LEASEPRIJS: € 67,92 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 824,18 |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Suzuki Swift |
|---|---|
| Uitvoering: | 1.2 Exclusive |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Euro 5 |
| Bouwjaar: | 23 december 2011 |
| Carrosserie: | Hatchback |
| BTW / Marge: | BTW |
| Kilometerstand: | 204.856 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Aantal sleutels: | 2 |
| Aantal handzenders: | 1 |
| Brandstof: | Benzine |
| Transmissie: | Handgeschakeld, 5 versnellingen |
| Kleur: | grijs |
| Onderhoudsboekjes: | Ja, aanwezig |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 67,92 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 4.950,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | NK-275-K |
| Motorinhoud: | 1.242 cc |
| Vermogen: | 69 kw / 94 pk |
| Laadvermogen: | 545 kg |
| Gewicht: | 935 kg |
| Wielbasis: | 243 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 1.480 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 400 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 1.000 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- Achterspoiler
- Afdekhoes
- aluminium wielen
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Bumpers in carrosseriekleur
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Dimlichten automatisch
- Getint glas
- Metaalkleur
- Side-Skirts
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Elektronische remkrachtverdeling
- Lichtmetalen velgen
- mistlampen voor
- Infotainment
- Audio installatie
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- Digitaal Dashbord / Instrumenten paneel
- MP3 aansluiting
- Stuurwiel multifunctioneel
- Telefoonvoorbereiding
- Radio-cd/mp3 speler
- Interieur
- 12Volt aansluiting
- Airco
- Airco met elektronische regeling
- Bagage-afdekhoes
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Boordcomputer
- Comfortstoel(en)
- Hoofdsteunen achter
- Lederen versnellingspook
- Stuurbekrachtiging
- Voorstoelen verwarmd
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Cruise control
- Elektrische ramen voor
- Elektrische ramen voor en achter
- Stuur verstelbaar
- Veiligheid
- Cruise control
- Derde remlicht
- IsoFix
- mistlampen
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) knie
- Airbag(s) side voor
- Airbag bestuurder
- Airbag passagier
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Brake Assist System
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Overige
- ASR/ESP
- Boordcomputer
- Bumpers en in carroseriekleur
- Lendesteun verstelling
- Metallic lak
- Spiegels in carroseriekleur
- Stuurbekrachtiging
- volledig dealer onderhouden
- centrale vergrendeling met afstandsbediening
- electronic climate control
- stuur leder