Suzuki Swift
1.2 Exclusive *Airco*Cruise Control*
Direct kopen, basisprijs: € 6.800,-
Direct kopen, basisprijs
€ 6.800,-
LEASEPRIJS: € 112,08 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 1.360,- |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Suzuki Swift |
|---|---|
| Uitvoering: | 1.2 Exclusive *Airco*Cruise Control* |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Euro 5 |
| Bouwjaar: | 16 juni 2014 |
| Carrosserie: | Hatchback |
| BTW / Marge: | Marge |
| Kilometerstand: | 134.000 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Aantal sleutels: | 2 |
| Aantal handzenders: | 2 |
| Brandstof: | Benzine |
| Transmissie: | Handgeschakeld, 5 versnellingen |
| Kleur: | bruin |
| Onderhoudsboekjes: | Ja, aanwezig |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 112,08 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 6.800,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | TD-250-K |
| Motorinhoud: | 1.242 cc |
| Vermogen: | 69 kw / 94 pk |
| Laadvermogen: | 545 kg |
| Gewicht: | 935 kg |
| Wielbasis: | 243 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 1.480 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 400 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 1.000 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Lichtmetalen velgen
- Buitenspiegels elektrisch verstelbaar
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Bumpers in carrosseriekleur
- Centrale deurvergrendeling
- Elektronische remkrachtverdeling
- Getint glas
- Metaalkleur
- mistlampen voor
- Infotainment
- Radio-cd/mp3 speler
- MP3 aansluiting
- Stuurwiel multifunctioneel
- Interieur
- Airco
- Cruise control
- 12Volt aansluiting
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Boordcomputer
- Cruisecontrol
- Elektrische ramen voor en achter
- Lederen stuurwiel
- Stuurbekrachtiging
- Stuur verstelbaar
- Voorstoelen in hoogte verstelbaar
- Veiligheid
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) knie
- Airbag(s) side voor
- Airbag bestuurder
- Airbag passagier
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Brake Assist System
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Isofix
- Isofix bevestiging voor kinderzitjes
- Overige
- centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Niet in gerookt
- stuur leder