Suzuki Swift
1.2 Dynamic EASSS Airco Lichtmetalen Velgen Cruise control 5 drs
Direct kopen, basisprijs: € 6.750,-
Direct kopen, basisprijs
€ 6.750,-
LEASEPRIJS: € 111,25 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 1.350,- |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Suzuki Swift |
|---|---|
| Uitvoering: | 1.2 Dynamic EASSS Airco Lichtmetalen Velgen Cruise control 5 drs |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Euro 5 |
| Bouwjaar: | 15 juli 2014 |
| Carrosserie: | Hatchback |
| BTW / Marge: | Marge |
| Kilometerstand: | 177.282 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Brandstof: | Benzine |
| Transmissie: | Handgeschakeld, 5 versnellingen |
| Kleur: | wit |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 111,25 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 6.750,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | 3-XFS-35 |
| Motorinhoud: | 1.242 cc |
| Vermogen: | 66 kw / 90 pk |
| Laadvermogen: | 535 kg |
| Gewicht: | 945 kg |
| Wielbasis: | 243 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 1.480 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 400 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 1.000 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Overige
- airco
- cruise control
- lichtmetalen velgen 15"
- voorstoelen verwarmd
- achterbank in delen neerklapbaar
- alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- bandenspanningscontrolesysteem
- bestuurdersairbag
- bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- boordcomputer
- Brake Assist System
- buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- elektrische ramen voor en achter
- elektronische remkrachtverdeling
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- hoofd airbag(s) achter
- hoofd airbag(s) voor
- knie airbag(s)
- LED dagrijverlichting
- lederen stuurwiel
- mistlampen voor
- multimedia-voorbereiding
- passagiersairbag
- radio-CD/MP3 speler
- side-skirts
- start/stop systeem
- stuurbekrachtiging
- stuur verstelbaar
- stuurwiel multifunctioneel
- zij airbag(s) voor