Suzuki Ignis
1.2 Smart Hybrid Select - Carplay, Camera, Stoelverwarming
Direct kopen, basisprijs: € 16.845,-
Direct kopen, basisprijs
€ 16.845,-
LEASEPRIJS: € 277,63 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 3.369,- |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Suzuki Ignis |
|---|---|
| Uitvoering: | 1.2 Smart Hybrid Select - Carplay, Camera, Stoelverwarming |
| ALGEMEEN | |
| Bouwjaar: | 30 september 2020 |
| Carrosserie: | Hatchback |
| BTW / Marge: | Marge |
| Kilometerstand: | 91.053 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Brandstof: | Hybride |
| Transmissie: | Automaat |
| Kleur: | wit |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 277,63 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 16.845,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | J-965-RB |
| Motorinhoud: | 1.197 cc |
| Vermogen: | 0 kw / 0 pk |
| Laadvermogen: | 0 kg |
| Gewicht: | 865 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 1.000 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Overige
- ABS
- Achterstoelen verschuifbaar
- Achteruit rij camera
- Airbag, zijdelings voor 2x
- Airbag Bestuurder
- Airbag Passagier
- Airconditioning, handbediend
- Android Auto
- Apple CarPlay
- ASR Anti doorslip regeling
- Bagagedek
- Bandenspanningscontrole
- Bestuurdersstoel hoogte verstelbaar
- Bluetooth carkit
- Boordcomputer
- Brake Assist System
- Buitenspiegels in kleur van carrosserie
- Bumpers in kleur van de carrosserie
- Centrale deurvergrendeling, afstandbediend
- Dakrails
- Deelb. achterbank (ongelijke delen)
- Dimlichten automatisch
- EBD
- El. verstelbare spiegels
- El. verstelbare spiegels, verwarmd
- Elektrische ramen voor
- ESP
- Extra getint glas achter
- Gordijn/hoofd airbags achter
- Gordijn/hoofd airbags voor
- Hill hold functie
- Hoofdsteunen achter
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- Lichtmetalen velgen 16 inch
- Mistlampen
- Multifunctioneel stuur
- Multimedia-voorbereiding
- Radio
- Radio DAB
- Start en Stop systeem
- Startonderbreking
- Stoelverwarming bestuurder
- Stoelverwarming voor
- Stuurbekrachtiging
- Telefoonvoorbereiding
- USB aansluiting
- Verstelbaar stuur