Subaru Outback
2.5i Premium - Dealer onderhouden
Direct kopen, basisprijs: € 39.950,-
Direct kopen, basisprijs
€ 39.950,-
LEASEPRIJS: € 658,44 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 7.990,- |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Subaru Outback |
|---|---|
| Uitvoering: | 2.5i Premium - Dealer onderhouden |
| ALGEMEEN | |
| Bouwjaar: | 22 juni 2021 |
| Carrosserie: | Stationwagon |
| BTW / Marge: | Marge |
| Kilometerstand: | 73.051 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Brandstof: | Benzine |
| Transmissie: | Automaat |
| Kleur: | groen |
| Onderhoudsboekjes: | Ja, aanwezig |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 658,44 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 39.950,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | -- |
| Motorinhoud: | 2.498 cc |
| Vermogen: | 129 kw / 176 pk |
| Laadvermogen: | 0 kg |
| Gewicht: | 1.582 kg |
| Wielbasis: | 275 cm |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Dakrails
- Dakspoiler
- Dimlichten automatisch
- Elektrisch bedienbare achterklep
- Elektrisch schuif-/kanteldak
- Elektronische remkrachtverdeling
- Grootlichtassistent
- Keyless entry
- Koplampen adaptief
- koplampreiniging
- LED achterlichten
- LED koplampen
- Lichtmetalen velgen 18"
- Metaal-/micakleur
- mistlampen voor
- Infotainment
- Audio installatie premium
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatiesysteem full map
- Spraakbediening
- Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Achterbank verstelbaar
- Achterbank verwarmd
- Armsteun achter
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Boordcomputer
- Cruise control adaptief
- Elektrische ramen voor en achter
- Elektrisch verstelb. bestuurdersstoel met geheugen
- Keyless start
- Lederen bekleding
- Regensensor
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Stuur verstelbaar
- Voorstoelen verwarmd
- Milieu
- Start/stop systeem
- Veiligheid
- Achteruitrijcamera
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) knie
- Airbag(s) side voor
- Airbag bestuurder
- Airbag passagier
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Autonomous Emergency Braking
- bots waarschuwing systeem
- Brake Assist System
- Dodehoek detector
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Hill hold functie
- Overige
- Achteropkomend verkeer waarschuwing
- Afdaal assistent
- Apple Carplay/Android Auto
- Bluetooth
- Dab
- Dealer onderhouden
- electronic climate control
- extra getint glas achter
- hoofdsteunen anti-whiplash
- Kruisend verkeer detectie
- lendesteun(en) verstelbaar
- Rijstrooksensor met correctie
- schakelpaddles
- stuur en versnellingspook (kunst)leder
- stuur multifunctioneel
- stuur verwarmd
- Uitparkeer waarschuwing