Subaru Forester
2.0i e-BOXER AWD Exclusive - 1e eigenaar - Trekhaak
Direct kopen, basisprijs: € 58.950,-
Direct kopen, basisprijs
€ 58.950,-
LEASEPRIJS: € 971,59 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 11.790,- |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Subaru Forester |
|---|---|
| Uitvoering: | 2.0i e-BOXER AWD Exclusive - 1e eigenaar - Trekhaak |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Euro 6 |
| Bouwjaar: | 30 april 2025 |
| Carrosserie: | SUV |
| BTW / Marge: | Marge |
| Kilometerstand: | 26.544 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Brandstof: | Benzine / Elektrisch |
| Transmissie: | Automaat |
| Kleur: | bruin |
| Onderhoudsboekjes: | Ja, aanwezig |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 971,59 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 58.950,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | KJK-97-R |
| Motorinhoud: | 1.995 cc |
| Vermogen: | 100 kw / 136 pk |
| Laadvermogen: | 517 kg |
| Gewicht: | 1.668 kg |
| Wielbasis: | 267 cm |
| Hoogte: | 173 cm |
| Breedte: | 183 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 2.185 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 750 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 1.870 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- Dakrails
- Dakspoiler
- Dimlichten automatisch en regensensor
- Elektrisch bedienbare achterklep
- Grootlichtassistent
- Keyless entry
- Koplampen adaptief
- koplampreiniging
- LED achterlichten
- LED koplampen
- Lichtmetalen velgen 18"
- Metaalkleur parelmoer
- mistlampen voor
- Trekhaak afneembaar
- Uitlaatsierstuk
- Infotainment
- Head-up display
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatiesysteem
- Radio
- Rondomzicht camera
- Spraakbediening
- Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Armsteun achter
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Cruise control adaptief
- Elektrische ramen voor en achter
- Elektrisch verstelb. bestuurdersstoel met geheugen
- Elektrisch verstelbare bestuurdersstoel
- Elektrisch verstelbare passagiersstoel
- Keyless start
- Stoffen bekleding
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Voorstoelen verwarmd
- Veiligheid
- Achteruitrijcamera
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) knie
- Airbag(s) side voor
- Airbag bestuurder
- Airbag passagier
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Autonomous Emergency Braking
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Brake Assist System
- Dodehoek detector
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Hill hold functie
- Verkeersbord detectie
- Vermoeidheids herkenning
- Overige
- 1e eigenaar
- Afdaal assistent
- airco automatisch
- Apple Carplay/Android Auto
- automatische snelheidsbegrenzing ISA
- Bluetooth
- buitensp.elektr.verstel -verwarmb.+inklapbaar
- centrale airbag voor
- Connected services
- Dab
- Dealer onderhouden
- Draadloze telefoonlader
- extra getint glas achter
- LED mistlampen
- multimedia scherm standaard
- Rijstrooksensor met correctie
- ruitensproeiers/wisserbladen verwarmbaar
- schakelpaddles
- sfeerverlichting
- stuur leder
- stuur multifunctioneel
- Uitparkeer waarschuwing
- Vervolgbotsing preventie
- Volledig digitaal instrumentenpaneel