SEAT Leon
Sportstourer 1.4 TSI eHybrid PHEV FR Clima Navigatie Virtual Carplay Rijklaarprijs! Inruil Mogelijk!
Direct kopen, basisprijs: € 17.940,-
Direct kopen, basisprijs
€ 17.940,-
LEASEPRIJS: € 245,04 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 2.973,47 |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | SEAT Leon |
|---|---|
| Uitvoering: | Sportstourer 1.4 TSI eHybrid PHEV FR Clima Navigatie Virtual Carplay Rijklaarprijs! Inruil Mogelijk! |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Euro 6 |
| Bouwjaar: | 31 maart 2021 |
| Carrosserie: | Stationwagon |
| BTW / Marge: | BTW |
| Kilometerstand: | 142.278 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Brandstof: | Benzine / Elektrisch |
| Transmissie: | Automaat, 6 versnellingen |
| Kleur: | wit |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 245,04 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 17.940,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | K-701-ZF |
| Motorinhoud: | 1.395 cc |
| Vermogen: | 110 kw / 150 pk |
| Laadvermogen: | 522 kg |
| Gewicht: | 1.558 kg |
| Wielbasis: | 268 cm |
| Hoogte: | 145 cm |
| Breedte: | 180 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 2.080 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 750 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 1.500 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- LED koplampen
- Lichtmetalen velgen
- Achterspoiler
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Buitenspiegels met verlichting
- Bumpers in carrosseriekleur
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Dimlichten automatisch
- Grootlichtassistent
- Grootlichtassistent
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- Metaalkleur
- mistlampen voor adaptief
- Parkeersensor achter
- Infotainment
- Apple carplay
- Navigatiesysteem full map
- Stuurwiel multifunctioneel
- Audio installatie
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- Multimedia-voorbereiding
- Spraakbediening
- Interieur
- Airco separaat achter
- Cruise control
- Sportstoelen
- Sportstuur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Armsteun achter
- Armsteun voor
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Cruise control adaptief
- Cruise control adaptief
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor
- Keyless start
- Lederen versnellingspook
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Regensensor
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Stuur verstelbaar
- Milieu
- Start/stop systeem
- Veiligheid
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) knie
- Airbag(s) side voor
- Airbag bestuurder
- Airbag passagier
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Autonomous Emergency Braking
- Bandenspanningscontrolesysteem
- bots waarschuwing systeem
- Dodehoek detector
- Dodehoek detector
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Hill hold functie
- Verkeersbord detectie
- Verkeersbord detectie
- Vermoeidheids herkenning
- Overige
- 1e eigenaar
- BTW auto (ondernemers kunnen de BTW verrekenen)
- Oplaadmogelijkheid
- Rijstrooksensor met correctie
- Vervolgbotsing preventie
- Volledig digitaal instrumentenpaneel
- Apple Carplay/Android Auto
- Driver Assistance Pack L
- lendesteun(en) verstelbaar
- Uitparkeer waarschuwing
- Uitparkeer waarschuwing