SEAT Leon
1.5 TSI Xcellence Business Intense
Direct kopen, basisprijs: € 16.980,-
Direct kopen, basisprijs
€ 16.980,-
LEASEPRIJS: € 279,86 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 3.396,- |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | SEAT Leon |
|---|---|
| Uitvoering: | 1.5 TSI Xcellence Business Intense |
| ALGEMEEN | |
| Bouwjaar: | 4 september 2020 |
| Carrosserie: | Hatchback |
| BTW / Marge: | Marge |
| Kilometerstand: | 113.171 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Brandstof: | Benzine |
| Transmissie: | Handgeschakeld, 6 versnellingen |
| Kleur: | blauw |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 279,86 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 16.980,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | R-733-KX |
| Motorinhoud: | 1.498 cc |
| Vermogen: | 110 kw / 150 pk |
| Laadvermogen: | 624 kg |
| Gewicht: | 1.216 kg |
| Wielbasis: | 263 cm |
| Breedte: | 180 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 1.840 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 650 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 1.500 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Overige
- 17 inch lichtmetalen velgen, Dynamic (Brilliant Silver)
- Adaptive Cruise Control
- Alarmsysteem
- Climatronic
- Media system navi
- Mystery Blue
- SEAT Full Link
- vervolgbotsing preventie
- voorstoelen verwarmd
- achterbank in delen neerklapbaar
- Achteruitrijcamera
- adaptief demping systeem
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- armsteun achter
- armsteun voor
- audio installatie premium
- bandenspanningscontrolesysteem
- Beats Pack
- bestuurdersairbag
- bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- binnenspiegel automatisch dimmend
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- boordcomputer
- buitenspiegels elektrisch verstelbaar
- buitenspiegels in carrosseriekleur
- buitenspiegels verwarmbaar
- bumpers in carrosseriekleur
- Chrome Pack
- DAB+ Digitale radio
- dakrails
- dimlichten automatisch
- Donkere ruiten achter
- Draadloze telefoonlader
- Drive pack
- Elektrische ramen achter
- elektrische ramen voor
- Elektrisch inklapbare buitenspiegels
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- grootlichtassistent
- hill hold functie
- hoofd airbag(s) achter
- hoofd airbag(s) voor
- keyless entry
- keyless start
- knie airbag(s)
- koplampreiniging
- LED achterlichten
- lederen stuurwiel
- lederen versnellingspook
- LED mistlampen
- lendesteunen (verstelbaar)
- Matrix LED verlichting
- multimedia-voorbereiding
- Parkeersensoren achter
- Parkeersensoren voor en achter
- passagiersairbag
- passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- regensensor
- rijstrooksensor
- ruitensproeiers verwarmbaar
- sportstoelen
- spraakbediening
- stuurwiel multifunctioneel
- Upgrade winter
- variabele stuuroverbrenging
- verkeersbord detectie
- Virtual Cockpit
- zij airbag(s) voor
- Zonneschermpjes voor zijruiten achterpassagiers