SEAT Leon
1.2 TSI Reference, NAVIGATIE, ECC-AIRCO, CRUISE, LM-VELGEN, TREKHAAK, PDC
Direct kopen, basisprijs: € 10.950,-
Direct kopen, basisprijs
€ 10.950,-
LEASEPRIJS: € 180,47 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 2.190,- |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | SEAT Leon |
|---|---|
| Uitvoering: | 1.2 TSI Reference, NAVIGATIE, ECC-AIRCO, CRUISE, LM-VELGEN, TREKHAAK, PDC |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Euro 6 |
| Bouwjaar: | 22 juni 2015 |
| Carrosserie: | Hatchback |
| BTW / Marge: | Marge |
| Kilometerstand: | 78.336 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Aantal sleutels: | 2 |
| Brandstof: | Benzine |
| Transmissie: | Handgeschakeld |
| Kleur: | grijs |
| Onderhoudsboekjes: | Ja, aanwezig |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 180,47 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 10.950,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | GH-673-T |
| Motorinhoud: | 1.197 cc |
| Vermogen: | 81 kw / 111 pk |
| Laadvermogen: | 627 kg |
| Gewicht: | 1.113 kg |
| Wielbasis: | 262 cm |
| Hoogte: | 1.459 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 1.740 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 600 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 1.300 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Comfort
- Boordcomputer
- Cruise control
- Airconditioning
- Elek. bedienbare ramen
- Elek. verstelbare spiegels
- Exterieur
- Achterruitwisser
- Buitenspiegels elektrisch verstelbaar
- Centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Metaalkleur
- Mistlampen voor
- Parkeersensor achter
- Sportvelgen
- Trekhaak
- lichtmetalen velgen
- Infotainment
- Audio installatie
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatiesysteem
- Stuur multifunctioneel
- Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Airco
- Airco automatisch
- Armsteun voor
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Elektrische ramen voor
- Middenarmsteun voor
- Stuurbekrachtiging
- Veiligheid
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Airbags
- Alarm
- Mistlampen
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Overige
- Anti Blokkeer Systeem
- Bestuurdersairbag
- Bluetooth
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Passagiersairbag
- Zij airbag(s) voor