SEAT Ibiza
SC 1.0 EcoTSI FR Connect 2e Eigenaar,Navi,95pk,D-riem vv in 2025,Clima,Cruise,Lm velgen,Pdc,N.A.P,Apk tot 03-2027
Direct kopen, basisprijs: € 6.943,-
Direct kopen, basisprijs
€ 6.943,-
LEASEPRIJS: € 114,43 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 1.388,60 |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | SEAT Ibiza |
|---|---|
| Uitvoering: | SC 1.0 EcoTSI FR Connect 2e Eigenaar,Navi,95pk,D-riem vv in 2025,Clima,Cruise,Lm velgen,Pdc,N.A.P,Apk tot 03-2027 |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Euro 6 |
| Bouwjaar: | 1 september 2016 |
| Carrosserie: | Hatchback |
| BTW / Marge: | Marge |
| Kilometerstand: | 177.056 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 3 |
| Brandstof: | Benzine |
| Transmissie: | Handgeschakeld, 5 versnellingen |
| Kleur: | grijs |
| Onderhoudsboekjes: | Ja, aanwezig |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 114,43 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 6.943,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | JX-001-H |
| Motorinhoud: | 999 cc |
| Vermogen: | 70 kw / 96 pk |
| Laadvermogen: | 595 kg |
| Gewicht: | 995 kg |
| Wielbasis: | 247 cm |
| Breedte: | 169 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 1.590 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 540 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 900 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- Chili Red
- Lichtmetalen velgen 18" "Ibera"
- bi-xenon koplampen
- buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- buitenspiegels in carrosseriekleur
- centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- dimlichten automatisch en regensensor
- extra getint glas
- koplampreiniging
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- mistlampen voor adaptief
- ruitensproeiers verwarmbaar
- Infotainment
- navigatiesysteem
- audio installatie
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- boordcomputer
- buitentemperatuurmeter
- DAB ontvanger
- multimedia-voorbereiding
- radio-CD/MP3 speler
- spraakbediening
- Interieur & Comfort
- voorstoelen verwarmd
- achterbank in delen neerklapbaar
- armsteun voor
- bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- binnenspiegel automatisch dimmend
- cruise control
- electronic climate controle
- elektrische ramen voor
- lederen stuurwiel en versnellingspook
- passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- sportstoelen
- stuurbekrachtiging
- stuur verstelbaar
- stuurwiel multifunctioneel
- Veiligheid
- alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- bandenspanningscontrolesysteem
- bestuurdersairbag
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- grootlichtassistent
- hill hold functie
- parkeersensor voor en achter
- passagiersairbag
- zij airbag(s) voor
- Overig
- 2 Sleutels
- 2e Eigenaar
- 70kw-95pk
- Airco
- Altijd goed onderhouden
- Climate control
- Cruise control
- Distributie recent vervangen
- Elektrische ramen voor
- Geldige APK
- Lichtmetalen Velgen 17''
- N.A.P.
- Nederlandse Auto
- Nieuwe APK
- Onderhoudsboekjes
- Parkeersensoren Achter
- Recent net beurt gehad
- sportonderstel
- start/stop systeem
- Stuurbekrachtiging
- Upgrade Sound
- Zeer Zuinig