SEAT Ibiza
1.0 EcoTSI FR Business Connect / 115pk / Achteruitrijcamera / Apple Carplay / Airco / Stoelverwarming
Direct kopen, basisprijs: € 23.000,-
Direct kopen, basisprijs
€ 23.000,-
LEASEPRIJS: € 313,29 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 3.801,65 |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | SEAT Ibiza |
|---|---|
| Uitvoering: | 1.0 EcoTSI FR Business Connect / 115pk / Achteruitrijcamera / Apple Carplay / Airco / Stoelverwarming |
| ALGEMEEN | |
| Bouwjaar: | 24 juni 2025 |
| Carrosserie: | Hatchback |
| BTW / Marge: | BTW |
| Kilometerstand: | 13.665 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Brandstof: | Benzine |
| Transmissie: | Automaat, 7 versnellingen |
| Kleur: | grijs |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 313,29 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 23.000,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | -- |
| Motorinhoud: | 999 cc |
| Vermogen: | 85 kw / 116 pk |
| Laadvermogen: | 622 kg |
| Gewicht: | 1.078 kg |
| Wielbasis: | 256 cm |
| Hoogte: | 143 cm |
| Breedte: | 178 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 1.700 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 580 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 1.100 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Overig
- "Lichtmetalen velgen 5-spaaks 18"""
- "Lichtmetalen velgen 17"""
- Accident Avoidance System
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Achteruitrijcamera
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag bestuurder
- Airbag passagier
- Airco automatisch
- Alcantara bekleding
- Aluminium interieur afwerking
- Anti Blokkeer Systeem (ABS)
- Armsteun voor
- Audio installatie
- Automatische snelheidsbegrenzing
- Autotelefoonvoorbereiding met Bluetooth
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Black Pack
- Boordcomputer
- Bots waarschuwing systeem
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Buitenspiegels elektrisch verstelbaar
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Bumpers in carrosseriekleur
- Connected services
- Cruise control adaptief met Stop&Go
- DAB-ontvanger
- Dimlichten automatisch
- Draadloze telefoonlader
- Electronic Stability Program (ESP)
- Elektrische ramen voor
- Extra getint glas
- File-assistent
- Grootlicht-assistent
- Hill hold-functie
- Keyless entry
- Keyless start
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- Lederen stuurwiel
- metallic
- Metallic lak
- Mistlampen voor
- Multimedia-voorbereiding
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Regensensor
- Rijstrooksensor met correctie
- Sportstoelen
- Spraakbediening
- Startblokkering
- Stof
- Stuurbekrachtiging
- Stuurhulp
- Stuurwiel multifunctioneel
- Telefoonintegratie premium
- Verkeersbord detectie
- Vermoeidheids herkenning
- Verwarmde voorstoelen
- Vrijwaring eventuele inruilauto