SEAT Exeo
ST 2.0 TSI Style
Direct kopen, basisprijs: € 5.950,-
Direct kopen, basisprijs
€ 5.950,-
LEASEPRIJS: € 98,07 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 1.190,- |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | SEAT Exeo |
|---|---|
| Uitvoering: | ST 2.0 TSI Style |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Euro 5 |
| Bouwjaar: | 20 februari 2012 |
| Carrosserie: | Stationwagon |
| BTW / Marge: | Marge |
| Kilometerstand: | 248.266 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Aantal sleutels: | 2 |
| Aantal handzenders: | 2 |
| Brandstof: | Benzine |
| Transmissie: | Automaat, 7 versnellingen |
| Kleur: | wit |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 98,07 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 5.950,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | 97-SZN-2 |
| Motorinhoud: | 1.984 cc |
| Vermogen: | 147 kw / 200 pk |
| Laadvermogen: | 585 kg |
| Gewicht: | 1.490 kg |
| Wielbasis: | 264 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 2.075 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 750 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 1.500 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- BiXenon koplampen, incl. koplampreinigingsinstallatie en AFS
- lichtmetalen velgen 17"
- buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- dimlichten automatisch
- Donkergetinte ruiten achter
- mistlampen voor
- regensensor
- Infotainment
- boordcomputer
- radio-CD/MP3 speler
- Interieur & Comfort
- cruise control
- electronic climate controle
- armsteun voor
- bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- binnenspiegel automatisch dimmend
- elektrische ramen voor en achter
- lederen stuurwiel en versnellingspook
- lendesteunen (verstelbaar)
- passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- schakelmogelijkheid aan stuurwiel
- stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- stuurwiel multifunctioneel
- Veiligheid
- alarm klasse 3
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- bestuurdersairbag
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- hoofd airbag(s) achter
- hoofd airbag(s) voor
- knie airbag(s)
- parkeersensor achter
- passagiersairbag
- zij airbag(s) voor
- Overig
- voorstoelen verwarmd
- koplampreiniging
- RDW-leges
- ruitensproeiers verwarmbaar
- sportonderstel
- Winterpakket