SEAT Ateca
1.5 TSI FR Business Intense
Direct kopen, basisprijs: € 18.950,-
Direct kopen, basisprijs
€ 18.950,-
LEASEPRIJS: € 263,76 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 3.200,66 |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | SEAT Ateca |
|---|---|
| Uitvoering: | 1.5 TSI FR Business Intense |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Euro 6 |
| Bouwjaar: | 15 januari 2021 |
| Carrosserie: | SUV |
| BTW / Marge: | BTW |
| Kilometerstand: | 156.897 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Aantal sleutels: | 2 |
| Aantal handzenders: | 2 |
| Brandstof: | Benzine |
| Transmissie: | Handgeschakeld, 6 versnellingen |
| Kleur: | zwart |
| Onderhoudsboekjes: | Ja, aanwezig |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 263,76 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 18.950,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | K-469-LS |
| Motorinhoud: | 1.498 cc |
| Vermogen: | 110 kw / 150 pk |
| Laadvermogen: | 630 kg |
| Gewicht: | 1.300 kg |
| Wielbasis: | 264 cm |
| Hoogte: | 162 cm |
| Breedte: | 184 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 1.930 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 700 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 1.800 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- Achterspoiler
- Adaptieve Xenon verlichting
- Afdekhoes
- aluminium wielen
- Bumpers in carrosseriekleur
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Dakrailing
- el. bedienbare achterklep
- Electrische ramen
- Lichtmetalen velgen 5-spaaks 18"
- Metaalkleur
- Mistlampen voor
- Premium kleur
- Privacy Glass
- Side-Skirts
- Spoiler Pakket
- Sport uitlaat
- Uitlaat sierstuk
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Buitenspiegels elektrisch verstelbaar
- Buitenspiegels met verlichting
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Dakrails
- Dimlichten automatisch
- Elektronisch Sper Differentieel
- Grootlichtassistent
- Grootlichtassistent
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- LED koplampen
- Lichtmetalen velgen 18"
- Parkeer assistent
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
- Infotainment
- Navigatiesysteem full map
- keyless entry/start
- Multimedia-voorbereiding
- Radio
- Rondomzicht camera
- Spraakbediening
- Interieur
- 12Volt aansluiting
- Airco
- Airco (automatisch)
- Armsteun
- Bagage-afdekhoes
- Comfortstoel(en)
- Cruise control
- El. te openen Achterklep
- half lederen bekleding
- Hoofdsteunen achter
- lak zwart hoogglans dashbord inleg
- Lederen stuurwiel
- Sport interieur
- Stuurbekrachtiging
- Voorstoelen in hoogte verstelbaar
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Armsteun achter
- Armsteun voor
- Bagagedek
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Boordcomputer
- Buitentemperatuurmeter
- Cruise control adaptief
- Cruise control adaptief
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor
- Lederen versnellingspook
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Regensensor
- Sportstoelen
- Stuur verstelbaar
- Milieu
- Start/stop systeem
- Veiligheid
- Adaptieve cruise controle
- Add. Bochtverlichting
- Alarmsysteem
- Autonomous Emergency Braking
- Cruise control
- Derde remlicht
- IsoFix
- Lane assist
- Led Dagrij verlichting
- mistlampen
- parkeer sensoren
- Side assist
- Achteruitrijcamera
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) knie
- Airbag(s) side voor
- Airbag bestuurder
- Airbag passagier
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Hill hold functie
- Rijstrooksensor
- Rijstrooksensor
- Verkeersbord detectie
- Verkeersbord detectie
- Vermoeidheids herkenning
- Overige
- airco automatisch
- Alarmsysteem
- Apple Carplay/Android Auto
- Armsteun
- ASR/ESP
- Boordcomputer
- Bumpers en in carroseriekleur
- Chroom pakket
- Driver Assistance Pack M
- full-LED koplampen
- Hoogte/hoek verstelling stoel
- Lendesteun verstelling
- Media system navi
- Metallic lak
- Mistlampen voor
- Regensensor
- ruitensproeiers/wisserbladen verwarmbaar
- Spiegels in carroseriekleur
- Stuurbekrachtiging
- Vervolgbotsing preventie
- volledig dealer onderhouden
- Achteruitrijcamera
- Bluetooth
- Connected services
- Dab
- DAB+ Digitale radio
- Donker getinte ruiten achter
- Draadloze telefoonlader
- Draadloze telefoonlader
- Elektrisch bedienbare achterklep met sensorsturing
- Elektrische achterklep incl. voetbediening
- extra getint glas achter
- hemelbekleding donker
- hoofdsteunen anti-whiplash
- Keyless Entry/ Go
- LED mistlampen
- lendesteun(en) verstelbaar
- Parkeersensoren achter
- stuur leder
- stuur multifunctioneel
- Topview camera
- Virtual Cockpit
- Volledig digitaal instrumentenpaneel
- Zwarte dakhemel