SEAT Ateca
1.5 TSI FR Business Intense / 150pk / Panorama dak / Achteruitrij camera / Stoel en stuur verwarming /
Direct kopen, basisprijs: € 32.000,-
Direct kopen, basisprijs
€ 32.000,-
LEASEPRIJS: € 435,88 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 5.289,26 |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | SEAT Ateca |
|---|---|
| Uitvoering: | 1.5 TSI FR Business Intense / 150pk / Panorama dak / Achteruitrij camera / Stoel en stuur verwarming / |
| ALGEMEEN | |
| Bouwjaar: | 31 maart 2023 |
| Carrosserie: | SUV |
| BTW / Marge: | BTW |
| Kilometerstand: | 42.617 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Brandstof: | Benzine |
| Transmissie: | Automaat, 7 versnellingen |
| Kleur: | grijs |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 435,88 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 32.000,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | -- |
| Motorinhoud: | 1.498 cc |
| Vermogen: | 110 kw / 150 pk |
| Laadvermogen: | 650 kg |
| Gewicht: | 1.270 kg |
| Wielbasis: | 264 cm |
| Hoogte: | 160 cm |
| Breedte: | 184 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 1.920 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 680 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 1.600 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Overig
- "Lichtmetalen velgen 5-spaaks 18"""
- Accident Avoidance System
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Achteruitrij assistent
- Achteruitrijcamera
- Active Cornering Enhancement (ACE)
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) knie
- Airbag(s) side voor
- Airbag bestuurder
- Airbag passagier
- Airco automatisch
- Alarmsysteem
- Anti Blokkeer Systeem (ABS)
- Armsteun achter
- Armsteun voor
- Autotelefoonvoorbereiding met Bluetooth
- Bagagedek
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Boordcomputer
- Bots herkenning en activatie
- Bots waarschuwing systeem
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Buitenspiegels elektrisch verstelbaar
- Buitenspiegels met verlichting
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Buitentemperatuurmeter
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Connected services
- Cruise control
- Cruise control adaptief
- Cruise control adaptief met Stop&Go
- DAB-ontvanger
- Dakrails
- Dimlichten automatisch
- Dodehoek detector
- Electronic Stability Program (ESP)
- Elektrisch bedienbare achterklep met sensorsturing
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor
- Elektrisch glazen panorama-dak
- Elektronisch sperdifferentieel (EDS)
- Extra getint glas
- Grootlicht-assistent
- Halflederstof
- Hill hold-functie
- Hoofdsteunen actief
- Keyless entry
- Keyless start
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- Lederen stuurwiel
- Lederen versnellingspook
- LED mistlampen
- Lendesteunen (verstelbaar)
- metallic
- Metallic lak
- Mistlampen adaptief
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatie full map
- Parkeer-assistent
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Radio
- Regensensor
- Rijstrooksensor met correctie
- Safe & Driving Pack XL (Navigatie System)
- Schakelmogelijkheid aan stuurwiel
- Sportstoelen
- Sportstuur
- Spraakbediening
- Start/stop systeem
- Startblokkering
- Stuur verstelbaar
- Stuurwiel multifunctioneel
- Stuurwiel verwarmd
- Telefoonintegratie premium
- Verkeersbord detectie
- Vermoeidheids herkenning
- Verwarmde voorstoelen
- Volledig digitaal instrumentenpaneel
- Vrijwaring eventuele inruilauto