SEAT Ateca
1.5 TSI 150 PK DSG Xcellence Intense ✅ ACC ✅ 360CAM ✅ LED
Direct kopen, basisprijs: € 22.880,-
Direct kopen, basisprijs
€ 22.880,-
LEASEPRIJS: € 377,10 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 4.576,- |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | SEAT Ateca |
|---|---|
| Uitvoering: | 1.5 TSI 150 PK DSG Xcellence Intense ✅ ACC ✅ 360CAM ✅ LED |
| ALGEMEEN | |
| Bouwjaar: | 14 oktober 2019 |
| Carrosserie: | SUV |
| BTW / Marge: | Marge |
| Kilometerstand: | 96.637 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Aantal sleutels: | 2 |
| Aantal handzenders: | 2 |
| Brandstof: | Benzine |
| Transmissie: | Automaat, 7 versnellingen |
| Kleur: | blauw |
| Onderhoudsboekjes: | Ja, aanwezig |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 377,10 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 22.880,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | G-794-JN |
| Motorinhoud: | 1.498 cc |
| Vermogen: | 110 kw / 150 pk |
| Laadvermogen: | 650 kg |
| Gewicht: | 1.270 kg |
| Wielbasis: | 264 cm |
| Breedte: | 184 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 1.920 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 680 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 1.600 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- Donker getinte ruiten achter
- Elektrische achterklep incl. voetbediening
- LED koplampen
- Verwarmbare voorruit
- buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- buitenspiegels elektrisch verstelbaar
- buitenspiegels met verlichting
- buitenspiegels verwarmbaar
- dakrails
- dimlichten automatisch
- Exterior Chrome Pack
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- LED mistlampen
- regensensor
- Infotainment
- Apple Carplay/Android Auto
- DAB+ Digitale radio
- Draadloze telefoonlader
- Media system navi plus
- Virtual Cockpit
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- boordcomputer
- multimedia-voorbereiding
- radio
- spraakbediening
- WiFi voorbereiding
- Interieur & Comfort
- airco (automatisch)
- alcantara bekleding
- Keyless Entry/ Go
- schakelmogelijkheid aan stuurwiel
- sportstoelen
- achterbank in delen neerklapbaar
- armsteun achter
- armsteun voor
- bagagedek
- bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- binnenspiegel automatisch dimmend
- elektrische ramen achter
- elektrische ramen voor
- lederen stuurwiel
- lederen versnellingspook
- lendesteunen (verstelbaar)
- passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- stuurwiel multifunctioneel
- Veiligheid
- Topview camera
- alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Autonomous Emergency Braking
- bandenspanningscontrolesysteem
- bestuurdersairbag
- bots waarschuwing systeem
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- hill hold functie
- hoofd airbag(s) voor
- hoofdsteunen actief
- knie airbag(s)
- parkeer assistent
- parkeersensor achter
- parkeersensor voor
- passagiersairbag
- vermoeidheids herkenning
- vervolgbotsing preventie
- zij airbag(s) voor
- Overig
- cruise control adaptief met Stop&Go
- dodehoek detectie
- Elektrisch wegklapbare trekhaak
- voorstoelen verwarmd
- achteruitrij assistent
- actieve noodgeval assistent
- Bandenreparatieset
- file assistent
- grootlichtassistent
- Instructieboekjes aanwezig
- koplampreiniging
- Lichtmetalen velgen 17"
- Onderhoudsboekje (digitaal)
- RDW-leges
- rijstrooksensor
- Rookvrij
- ruitensproeiers verwarmbaar
- start/stop systeem
- Trekhaak
- Upgrade Technology DSG
- verkeersbord detectie
- Volledige dealeronderhoudshistorie beschikbaar
- Winter Pack