SEAT Ateca
1.4 TSI 150 PK Xcellence ✅ 19-Inch ✅ LED ✅ CarPlay
Direct kopen, basisprijs: € 16.890,-
Direct kopen, basisprijs
€ 16.890,-
LEASEPRIJS: € 278,37 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 3.378,- |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | SEAT Ateca |
|---|---|
| Uitvoering: | 1.4 TSI 150 PK Xcellence ✅ 19-Inch ✅ LED ✅ CarPlay |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Euro 6 |
| Bouwjaar: | 7 juli 2017 |
| Carrosserie: | SUV |
| BTW / Marge: | Marge |
| Kilometerstand: | 139.202 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Aantal sleutels: | 2 |
| Aantal handzenders: | 2 |
| Brandstof: | Benzine |
| Transmissie: | Handgeschakeld |
| Kleur: | zwart |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 278,37 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 16.890,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | RR-705-X |
| Motorinhoud: | 1.395 cc |
| Vermogen: | 110 kw / 150 pk |
| Laadvermogen: | 641 kg |
| Gewicht: | 1.259 kg |
| Wielbasis: | 264 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 1.900 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 670 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 1.800 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- 19" lichtmetalen velgen Bicolour
- extra getint glas
- LED koplampen
- Magic Black
- buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- buitenspiegels elektrisch verstelbaar
- buitenspiegels met verlichting
- buitenspiegels verwarmbaar
- centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Chrome pack
- dakrails
- dimlichten automatisch
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- mistlampen voor adaptief
- regensensor
- Infotainment
- Apple Carplay/Android Auto
- navigatiesysteem full map
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- boordcomputer
- buitentemperatuurmeter
- connected services
- Upgrade Sound
- Interieur & Comfort
- achteruitrijcamera
- kunstlederen/alcantara bekleding
- sportstoelen
- achterbank in delen neerklapbaar
- airco (automatisch)
- armsteun achter
- armsteun voor
- bagagedek
- bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- binnenspiegel automatisch dimmend
- cruise control
- elektrische ramen achter
- elektrische ramen voor
- lederen stuurwiel
- lederen versnellingspook
- lendesteunen (verstelbaar)
- passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- stuurwiel multifunctioneel
- Veiligheid
- alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Autonomous Emergency Braking
- bandenspanningscontrolesysteem
- bestuurdersairbag
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- hill hold functie
- hoofd airbag(s) voor
- knie airbag(s)
- parkeersensor achter
- passagiersairbag
- vermoeidheids herkenning
- zij airbag(s) voor
- Overig
- Android Auto
- Apple Carplay
- RDW-leges
- Rookvrij
- start/stop systeem
- Trekhaak
- Upgrade Alcantara Zwart