SEAT Arona
116PK TSI Xcellence Launch Edition Camera/Navigatie/Stoelverwaming/Adaptive-cruise
Direct kopen, basisprijs: € 14.950,-
Direct kopen, basisprijs
€ 14.950,-
LEASEPRIJS: € 246,40 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 2.990,- |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | SEAT Arona |
|---|---|
| Uitvoering: | 116PK TSI Xcellence Launch Edition Camera/Navigatie/Stoelverwaming/Adaptive-cruise |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Euro 6 |
| Bouwjaar: | 4 januari 2018 |
| Carrosserie: | SUV |
| BTW / Marge: | |
| Kilometerstand: | 52.750 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Aantal sleutels: | 2 |
| Brandstof: | Benzine |
| Transmissie: | Handgeschakeld, 6 versnellingen |
| Kleur: | wit |
| Onderhoudsboekjes: | Ja, aanwezig |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 246,40 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 14.950,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | L-796-HP |
| Motorinhoud: | 999 cc |
| Vermogen: | 85 kw / 116 pk |
| Laadvermogen: | 573 kg |
| Gewicht: | 1.087 kg |
| Wielbasis: | 257 cm |
| Hoogte: | 155 cm |
| Breedte: | 178 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 1.660 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 590 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 1.100 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Buitenspiegels elektrisch verstelbaar
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Chroom delen exterieur
- Dakrails
- Dimlichten automatisch
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- LED koplampen
- Lichtmetalen velgen 16"
- mistlampen voor adaptief
- Parkeer assistent
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
- Infotainment
- Audio installatie premium
- Audio installatie premium
- keyless entry/start
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatiesysteem full map
- Radio cd speler
- Spraakbediening
- Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Armsteun voor
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Boordcomputer
- Cruise control
- Cruise control adaptief
- Cruise control adaptief
- Elektrische ramen voor en achter
- Lederen versnellingspook
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Regensensor
- Stuurbekrachtiging
- Stuur verstelbaar
- Veiligheid
- Achteruitrijcamera
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag bestuurder
- Airbag passagier
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Automatische verlichting
- Autonomous Emergency Braking
- Bandenspanningscontrolesysteem
- bots waarschuwing systeem
- Dodehoek detector
- Dodehoek detector
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Hill hold functie
- Isofix bevestiging voor kinderzitjes
- Vermoeidheids herkenning
- Overige
- airco automatisch
- andere dakkleur
- Apple Carplay/Android Auto
- Bluetooth
- buitenspiegels in andere kleur
- Draadloze telefoonlader
- stuur leder
- stuur multifunctioneel
- Uitparkeer waarschuwing
- Uitparkeer waarschuwing
- Upgrade Beats Audio
- Upgrade Technology
- Vervolgbotsing preventie